Plage Aparthotel Hajdúszoboszló

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Plage Aparthotel Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Nem tudom hogy minősítik a szállodákat de aki ennek a szállodának 4 csillagot adott,annak az összes érzékszerve rosszul működik. Karácsony után 3 gyermekkel 400km utazva kerestük fel ezt a hotelt. Ha nem lett volna a hosszú út mögöttünk aznap hazaindulok. Hibák.
Gyenge 2019. július 15.gyerekekkel járt itt
Nagy várakozással érkeztünk a hotelhez,mivel többször voltunk már a fürdőhelyen,volt összehasonlítási alapunk,első nagy meglepetés akkor ért minket amikor a recepción nem volt senki,majd kiderült nincs is ott az illetékes,egyszem ember volt az étteremben,kiderült ő a pincér, a csapos a leszedő,a takarító és a recepciót is ő látta el,le a kalappal elötte,tőle kaptuk meg a szoba kulcsokat is,ez jellemző az egész hotelre,gazdátlannak tünik,ez látható a lelakottságán,még igy is rendben lenne az egész,de a lógó szekrényajtók,a zárhatatlan erkélyajtók,a fürdőszoba berendezéseinek elhanyagolása,a hütőszekrény zajossága /éjjel kihúztuk/nem jellemző egy négy csillagot viselő szállodára,a svédasztalos vacsorák messze elmaradnak az ilyen szinvonalon lévő hotelek kínálatán.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 2.barátokkal járt itt
Barátnőmmel utaztunk és egy nagyon kényelmes lakosztályt kaptunk. Két különálló helység így nem zavartuk egymást. Az ételek finomak voltak a személyzet nagyon aranyos. A strand mellett van a Hotel és pár perc sétára a Palace. A város nagyon kellemes pihenőhely Mindent összevetve mi nagyon jól éreztük magunkat máskor is idejövünk
Gyenge 2019. június 24.gyerekekkel járt itt
Pár éve, amikor nyitott, voltunk itt és sokkal jobb volt. Most csalódás! Ami Jó volt: elhelyezkedés,kényelmes a nappali-hálószoba elosztás, mélygarázs, klíma, nagy hűtő, konyhapult, erkély, Elfogadható: kaja, tv, Rossz, gyenge: a kád kicsi, nincs kéztörlő törcsi, rosszul vannak bekötve a nappali lámpák, egyik nem ég.
Kiváló 2019. április 17.a párjával járt itt
Szuper hely!.
Mindenkinek ajánlani tudom. Tavaly fedeztük fel, de idén is már voltunk, sőt ősszel is megyünk. Minden igényt kielégítő, segítőkész személyzet. (szinte lesték miben tudnak segíteni). A kiszolgálás kifogástalan.
Valószínű unokámmal és lányaimmal is fel fogjuk keresni. Tágas szobák. Jó ételek.
Átlagos 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése, és a szobák rendben voltak.A wellness nem működött amikor ott voltunk, bár 1 szauna igen, amit 15 percenként a szálloda recepciósa újraindított.Az első napi vacsora szinte ehetetlen volt,nem 4*-os.A következő nap már jobb volt.A fürdők közelsége sokat lendített rajta.
Kiváló 2019. február 6.a párjával járt itt
2019 január hóban választottuk ki ezt a Hotelt. Maga a hely, a szálloda fekvése, állapota szép és jó. Mindennel elégedettek voltunk, még a korai reggelizést is megoldották nekünk a gyógykezeléseink miatt, amiért külön köszönetet mondunk. A szobák tiszták és tágasak, a reggeli és vacsora minősége kiváló.
Gyenge 2018. november 15.a párjával járt itt
A 4 csillagtól olyan messze van sajnos mint Makó Jeruzsálemtől. A szoba azaz a lakosztály mérete talán az egyetlen ami erre predesztinálná. A szobából több dolgot hiányoltunk, legfőképpen a kéztörlőt, a szappan adagolót a mosdó mellől, a tvben az 5 csatorna mellé amit lehet nézni még párat. . .
Kiváló 2018. március 5.a párjával járt itt
Nyugodt, csöndes környezet, tágas, tiszta, szellős, világos szobák, letisztult belső terek, ágynemű kifogástalan. Több fürdő, étterem a közelben. Kedves, figyelmes es segítőkész a recepcio es a személyzet. Finom, változatos, házias ételek. Az étterem személyzete kedves es figyelmes, nagyon barátságos volt velünk mindenki.
Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
Szépek és kellemesek a szállodai szobák ,mivel valójában tágas lakosztályok,hálószoba nappalival,konyhapulttal,kihúzható kétszemélyes kanapéval,kádas fürdőszobával,kényelmes egy családnak. Kedves a személyzet, a reggeli,vacsora bőséges és jó minőségű volt. A szálloda és környezete kulturált, csöndes. Szivesen visszatérünk ide