Aqua Palace Hajdúszoboszló

Kamilla Hotel Balmazújváros
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Aqua Palace Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. január 2.családjával (gyerekekkel) járt itt
A beltéri élményfürdő részen voltunk, ahol valóban mindenki megtalálja a számára megfelelő medencét. Szépen ki van alakítva, változatos hőfokkal. Örültünk, hogy van egy gyógymedence is az élményrészen, hisz míg a gyerekek fürdőztek, mi picit regenerálódhattunk a gyógyvízben. Jó ötlet a tv a gyógymedencénél.
2019. február 22.a párjával járt itt
Februári látogatás lévén - csak a benti fedett részről tudok véleményt írni, annak is az élményfürdő részéről. A belépés zökkenőmentes, az árak elfogadhatóak. Az öltözőszekrényt elsőre kicsit nehéz lehet megtalálni és megfejteni a működését, de kérés nélkül egyből kaptuk is a segítséget a egyik kedves dolgozótól.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 29.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt az unokkákkal is nemcsak ketten, de kb. 3 éve utoljára. Semmit nem változott. Ugyan olyan segítőkész, kedves személyzet. Minden korosztálynak csak ajánlani tudom, mindenki megtalálja a maga szórokozásának megfelelőt. Minden elem működött, nem voltak sokan. Nyitásra mentünk és hétköznap.
Itt fényképeztem:
Aqua Palace Hajdúszoboszló -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 9.a párjával járt itt
Péntek délutáni napon kedvezményesen váltottunk belépőt, pár órásat. Jól tettük, mert már nem voltak sokan, így mindent várakozás nélkül ki tudtunk próbálni. Minden szolgáltatás nagyon szép és színvonalas. Látványra is nagyon jól néz ki és mindenki megtalálhatja a maga szórakozására valót. Csúszda is van és külön gyermek rész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Egyik kedvenc helyünk Hajdúszoboszló! Örülünk, hogy a nyári szezonon kívül már nem csak a gyógyvíz áll rendelkezésünkre. Amikor unokák nélkül érkezünk, akkor a legtöbb időt a legfelső szinten lévő úszómedencénél töltünk el, egyrészt azért mert, különösen tetszik a nyitható üvegtető, fény és friss levegő is van, másrészt azt hiszem ez a legcsendesebb része a komplexumnak, ahol kicsit pihenni is lehet.
Kiváló 2017. február 7.családjával járt itt
A Hotel Atlantisban szálltunk meg és a csomagár tartalmazta az egész napos belépő árát az Aqua Palace-ba. A szombati napot a 10 órai nyitástól egészen délután 4-ig ott töltöttük. Rendkívül nagy, minden korosztály számára megtalálható medencékkel, jól elkülönítve kihasználhatók.
Kiváló 2016. augusztus 29.barátokkal járt itt
Tegnap végre eljutottunk strandolni, nem voltunk már itt legalább két éve. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon várjuk a további fejlesztéseket. Ha azok is elkészülnek, itt Hajdúszoboszlón, egyedülálló strand lesz. Debrecenben lakunk, de ha idönk engedi, inkább itt strandolunk.
Átlagos 2016. június 29.a párjával járt itt
Maga a hely nem lenne rossz, de volt pár olyan dolog ami miatt mégsem tetszett annyira. Először is a karszalag nem funkcionál fizető eszközként, így minden alkalommal az értékmegőrzőből kellett pénzt kivennünk amikor enni vagy inni szerettünk volna.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 15.családjával járt itt
A Hunguest Hotel Aqua Solban szoktunk pihenni, a szobaárban benne van a belépő a gyógyfürdőbe és az Aqua Palace-ba. A sok medence minden igényt kielégít. Nagyon kellemes a szaunaparkja is, nagy szaunákkal, gőzfürdővel. Egy teltházas, hétvégi szombaton már kicsit sok nekem a zsibongás, ilyenkor szoktunk átsétálni a gyógyfürdő kültéri medencéibe.
Kiváló 2016. május 12.családjával járt itt
Rendszeresen vissza járó vendégek vagyunk! Fantasztikus. Minden korosztályt kiszolgáló. A medencék tiszták. A meleg, pezsgő, csúszdás medencétől minden megtalálható. Egy kicsit a levegő hideg. Pici gyereket takargatni kellett, ha kint volt a vízből. Az étterme is finom. Ár értéke is teljesen elfogadható. Én nagyszerűen érzem magam mindig itt.
12 értékelés / 2 oldalon