Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás vélemények

Kiváló 2022. február 13.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk el kettesben a férjemmel. A szoba tiszta, ízléses és kényelmes, Valentin nap alkalmából pezsgőt és köszöntő desszertet készítettek be. Érkezés után sétáltunk egy nagyot ebben a csodálatos környezetben, ahol csendre és nyugalomra leltünk. 3 fogásos vacsorát fogyasztottunk, melyet szavakkal leírni elég nehéz.
Kiváló 2021. június 25.gyerekekkel járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Gyönyörű környezet, segítőkész személyzet, finom ételek, tiszta szobák.
Teljesen gyermekbarát.
Ajánlom! Biztosan visszatérünk még!
Kiváló 2020. szeptember 3.a párjával járt itt
Húsvétra volt eredetileg foglalva, de a vírus miatt átraktuk. Csodálatos környék. Mint a mesében. Bőg a szarvas este és hajnalban. A szoba minden igénynek megfelel. személyzet csillagos ötös. Az ételek finomak. Szóval ez egy jó hely. Igaz, kicsit drágább az átlagnál, de megéri. Dombok, állatok, sportolási lehetőség. Wellness. Gazda boltban helyi készítésű étkeket lehet venni.
Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - BelsőZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - SzobákZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - SzobákZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - BelsőZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Környék
Kiváló 2020. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A hely és környèke nagyon szép, kényelmes, nyugodt. Egy festői környezet. A szobák kényelmesek, tiszták. A pincérek, személyzet kedvesek, segítőkészek. Ami nem igazán tetszett az a reggeli kínàlat. Nem választékos, minden nap ugyanazok voltak, nem volt gyümölcs, a rántotta nekünk ízetlen volt.
2019. július 5.a párjával járt itt
Tetszett: környezet, szállás, elhelyezés, udvarias személyzet
Javítandó: - a kapacitáshoz mérten kicsi a szabadtéri medence;
- a konyha a korábbi évekhez képest kicsit "gyengébb";
- a Plázs nem üzemel ;
Kiváló 2019. február 9.a párjával járt itt
A farm télen is kellemes látvány, az üdülő komplexum és a farm, magas színvonalon kivitelezett korszerű, de a vidék hangulatát mégis hűen tükröző objektum.
A farmon kívül, a közelben, gyalogosan megközelíthető látnivaló nincs, viszont autóval a környéken (20 km) sok szép nevezetesség található.
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
2 éves kisgyermekkel érkeztünk. Mindannyian jól éreztük magunkat, a kicsit is beleértve, mert a medencéknél, a játszóházban is megfelelő volt számára a kialakított környezet. A benti wellnesben mondjuk lehetne kicsi gyermek részére is medence, mert szerencsénkre jó idő volt, így nem kellett megtapasztalni, hogy mit is lehet itt csinálni rossz idő esetén.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2018. május 4.a párjával járt itt
Elegünk volt már a téli szürke,korán sötétedő rohanós hétköznapokból és a tavaszi fáradtság is környékezett minket, így eldöntöttük hogy valami igazán csendes, békés helyen szeretnénk kikapcsolódni a párommal. A lényeg, hogy forgalomtól mentes, nem nyüzsgő a relaxálásra igazán kihegyezett eldugott kis falura vágytunk.
Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - VendéglátásZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - EgyébZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - SzobákZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - SzobákZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - EgyébZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kert
2018. május 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda/házak nagyon szép, kellemes és tiszta. A szobák megfelelően felszereltek. Teljes ellátás tartozott a csomagárunkba, a félpanziót használtuk ki, mivel napközben máshova mentünk programok végett - a vacsorák ízletesek voltak, az utolsó napi reggelink volt kicsit furcsa (még akkor is, ha ez a hosszú hétvége utáni első munkanapra esett), mert teljesen elfogyott a személyzet, aki észrevett volna minket és az étek is - bár megszólalásunkra ez gyorsan korrigálódott.
Kiváló 2018. február 26.a párjával járt itt
Minden nagyon profin volt megszervezve, jól éreztük magunkat és szeretnénk máskor is itt pihenni! Finomak voltak a lekvárok a reggelinél. Nagy csend és nyugalom és mégis mozgalmas programok.