Diófa Csárda Harc

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Diófa Csárda Harc vélemények

Kiváló 2020. január 26.a párjával járt itt
Pár alkalommal már jártunk itt és fogunk is. Az étlap gazdag, sokszor nem tudjuk eldönteni mit együnk. Az ételekre nem kell sokat várni, finomak és bőségesek. Itt van ízük az ételeknek. Az étterem környezete egyedi, kiszolgálás kedves és udvarias. Közép árkategóriás étterem, ahol az ár/érték arány összhangban van. Érdemes betérni, ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2019. október 6.barátokkal járt itt
Sok régiséget lehet megnézni az étteremben, ami igazán érdekes. Finom ételek, és elég nagy adag. Kedvező ár, illetve kedves, barátságos kiszolgálás. Rendezett környezet, pont a fő úton található, könnyen megközelíthető, bár hétvégén és ünnepnapokon nem biztos, hogy lehet parkolóhelyet találni. Érdemes előre rendelni, vagy előtte asztalt foglalni. :)
2018. december 15.a párjával járt itt
Már gyerekkoromban is létezett a forgalmas útelágazásban lévő csárda. Most meglett emberként párommal beültünk egy késő délutáni ebédre. A komplexum óriási és tele van népi használati tárgyakkal. Az étlap áttekinthetetlenül gazdag - itt aztán mindenki talál magának valót. A német nyelvű sorok nyelvtana botrányos.
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Nem az elit kategória. . . régi tárgyak gyűjteménye, amelyek sajnos porosak, de ennyi 30-100 éves használati tárgyat és készüléket, amit itt halmoztak fel ritkán látni. Az étlap nagyon sokféle ételt tartalmaz, időbe telik mire végigböngészed.
2017. december 10.barátokkal járt itt
Átutazás alkalmával jártunk az étteremben. A környezet nekem nemigen tetszett, olyan mint egy zsibvásár, a művirágtól a térképig az agancsokig ott minden volt.Sőt az egyik agancson a menyasszony harisnyatartója lógott. A pincér azonnal jött kedves volt gyorsan felvette a rendelést az ételek jók voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. július 10.egyedül járt itt
Legtöbbször jó ételek, bazári az egész, minden "nemzeti" kicsit drága a helyhez és az elhelyezkedéséhez képest.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Tökéletes minden korosztály számára ! Egy gyors ebéd vacsora , vagy szülinap , ballagás , eljegyzés ... Minden lehetőséget elbír . Gyors kiszolgálás . Családos , baráti kiszolgálás . Olcsó , jó, gyors . Igazi magyaros jelleget képvisel !!
Diófa Csárda Harc - Étel/ital
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
Minden hónapban, ha tehetem családommal ellátogatok az étterembe. Legtöbbször születésnapokkor, névnapokkor és családi összejövetelekkor szoktuk meglátogatni ez a gyönyörű helyet. A kiszolgálás az első perctől kezdve megfogott minket. Többszöri látogatás után, már szinte otthon éreztük magunkat, hiszen nagyon kedves emberek dolgoznak itt.
Kiváló 2016. május 10.családjával járt itt
Nem először jártunk ezen a helyen és most is nagyon tetszett minden: a környezet, a kiszolgálás. Az ebéd nagyon finom volt. Külön tetszik a salátabár, ahol az ebédhez olyan salátát, savanyúságot szed a vendég, amilyet akar. Az étterembe ottlétünkkor két rendezvény is volt, de tudtak nekünk biztosítani egy három személyes asztalt.
Kiváló 2015. december 16.a párjával járt itt
Átutazóban tértünk be ebédelni,de nagyon megérte, így hazafelé jövet szintén tiszteletünket tettük. Olyan varázslatos hely ami párosul a kedvességgel és udvarias kiszolgálásban. Alig ültünk le az asztalhoz máris hozták az étlapot. Nagyon finom ízletes ételt szolgáltak fel,gusztusosan tálalva,savanyúság szabad szedés.
Diófa Csárda Harc - EgyébDiófa Csárda Harc - Külső képDiófa Csárda Harc - Belső