Amadeus Cukrászda Harkány

Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Amadeus Cukrászda Harkány vélemények

Kiváló 2021. november 16.barátokkal járt itt
Tíznapos harkányi nyaralásunk alkalmával kipróbáltunk jó néhány fagylaltot. Ez a nagyon kedves kisváros egyik központi helyén, főúton, szállodák közt van. Hivogató első látásra: fapadok és fa asztalok vannak a kifeszített napvédők árnyékában, a járdát és az úttestet elválasztó virágos sáv között.
Kiváló 2019. június 12.a párjával járt itt
Nagyon kedves, gyors kiszolgálás, finom és hatalmas adag fagyi. A külső asztalokhoz akár 1 gombóc fagyival is le lehet ülni és minden vendég után (ha az asztalt nem is használta) le törlik. Minden csikk után tisztára törlik a hamutartót.
Kiváló 2018. július 12.gyerekekkel járt itt
230 ft-ért vettem 1 gombócot, megfelel másutt 2-3 gombócnak. Az ízvilág jó, finom főzött fagylalt.
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Az Átrium Hotelben szálltunk meg, így nem lehetett nem észrevenni a fagyizót, mivel közvetlen a szálloda mellett található. Mellesleg milelőtt ide érkeztünk hírneve már megelőzte, Pesten hallottunk róla, csak jókat. Isteni a fagyi, bőséges választék. . . Aki szereti a fagyit kösse fel. . . Itt egy gömb 10dekát nyom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 30.barátokkal járt itt
A Platán hotel recepciósának ajánlására kerestük fel a cukrászdát. A fagylaltjuk messzemenően a legfinomabb! Hatalmas adagok és nagyon nagy választék. Kedves udvarias gyors kiszolgálás.Tisztaság mindenütt. Igazán megérdemli a kiváló hely címet.Azt a hírt hallottuk, hogy Pécsről is járnak ide fagyizni. Megértem Őket!
Amadeus Cukrászda Harkány - Külső képAmadeus Cukrászda Harkány - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Ennek a szuper helynek még weboldala sincs, de állandóan tele van a fagyizó. Nem is csoda, hiszen akkora gömböket adnak, hogy 2-3 gömbnél többet lehetetlen megenni egyszerre, pedig nagyon finom.
A felszolgálók is nagyon kedvesek, gyorsak, odafigyelnek a vendégekre.
A kávé is finom, de ez elsősorban fagyizó.
Amadeus Cukrászda Harkány - Külső képAmadeus Cukrászda Harkány - BelsőAmadeus Cukrászda Harkány - Étel/ital