Robinson Étterem Harkány

Robinson Étterem HarkányRobinson Étterem Harkány
Robinson Étterem HarkányRobinson Étterem Harkány

Robinson Étterem Harkány bemutatkozása

Kedves Vendégünk!
Jöjjön el a Robinson étterembe, ahol barátságos környezetben kóstolhat bele ételkülönlegességeinkbe, házias ételeinkbe. Éttermünk 1992 óta áll a magyaros és mediterrán ízeket kedvelők rendelkezésére.
Várjuk szeretettel egész évben!
a Robinson Étterem legénysége

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Robinson Étterem Harkány vélemények

Kiváló 2020. augusztus 12.családjával járt itt
Késői ebédre tértünk be az étterembe. Kedvesen fogadott bennünket a pincér. Nagyon szép és egyedi az enteriőr, jó kis hangulatos hely! Az étlap szuper, talán annyival meg tudnák könnyíteni a pincér és a vendég dolgát is, ha kiegészítenék a fantázianévvel ellátott ételeket egy kis pár szavas leírással.
Kiváló 2020. január 13.családjával járt itt
Véletlenül tértünk be de nem bántuk meg. Nagyon finomak az ételek, az adagok is megfelelőek. Tárkonyos borjúragu levesük kiváló, Cigány pecsenye egyszerűen tökéletes volt. Diós palacsinta csokiöntettel mennyei. Szép környezet, gyors kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom ne hagyja ki ha Harkányban jár. Megéri betérni.
2019. december 8.a párjával járt itt
Egy ismerős ajánlására tértünk be, nem bántuk meg. . . Az étlap mókás, sok nyelvű képeskönyv. :)
De azt se ártana odaírni, mit takarnak a regényből vett fantázianevek. . . Szerencsére a személyzet készségesen segít, volt idejük,a decemberi hétköznapon kevesen voltunk. Végül sikerült jól választanunk, mindkét étel nagyon finom volt!
2018. július 12.családjával járt itt
Minőségi étterem, tiszta. Az ízvilág kiváló, tárkonyos borjúragulevest mindenkinek AJÁNLOM. A 2 személyes Robinson tál is bőséges volt, bár egy kis kompóttal kiegészíteném, a gyümölcs passzolna hozzá. . . A felszolgáló eleinte "kelletlen" volt, valószínüleg túlterhelt, láttuk a "pultost felveszünk" táblát.
Kiváló 2018. március 10.a párjával járt itt
Ebédidőben sétáltunk Harkányban. A szálláson terveztük, hogy enni fogunk, de elolvastuk a kiírt menüt és bementünk. A hely egyedi hangulatot áraszt. Az étterem tiszta a pincérek gyorsak, udvariasak, az ételek hamar az asztalunkra kerültek. Az ebéd is finom, jó ár-érték arányú, kellemesen éreztük magunkat, jó hogy betértünk!
Robinson Étterem Harkány - BelsőRobinson Étterem Harkány - Belső
Szörnyű 2017. november 8.a párjával járt itt
okt 23. -án születésnapi ebéd volt a meglepetés az ünnepelt számára a robinson étteremben. jó hangulat jó kaja jó kiszolgálás! / Ő itt gyógyult mi 200 km -ert jöttünk ez volt a meglepi számára / s jól éreztük magunkat ! naná hogy betértünk újra most nov 7. én vacsorázni nejemmel . . . hát óriási híba volt ! kb 20.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 17.családjával járt itt
Feleségemmel már sokat jártunk Harkányba de most sikerült betérnünk az étterembe amit nem bántunk meg!Pincérek nagyon gyorsak és kedvesek voltak.Az étterem szépen van kialakítva,tisztaság van benne.Az ételeket hamar elkészítették és nagyon finomak voltak.Mindenkinek tudom bátran ajánlani hiszen nem csalódtunk benne.
Kiváló 2017. március 6., csoporttal járt itt
Beültünk vacsorázni az étterembe,a pincér nagyon kedves volt,látszik,hogy nem ma kezdte a szakmáját. Mind az étel ,az ital és a kiszolgálás tökéletes volt. Családdal és barátokkal voltam itt. Az ételekre alig kellett várni és mind isteni volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Legközelebb ha Harkányba járok ide fogok menni vacsizni. Szuper hely! Köszönjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Sok plakáton láttuk ezt a robinson éttermet sétálva a fő utcán végül rátaláltunk twljessen véletlen beültünk a teraszra volt hely ebédelni szerettunk volna semmi akadálya pincér kedves volt a zerasz butorok már picit regiek kopottak voltak mint ahogy a kitekerhető ponyva de ugy tünt ez a nyugdijjasok mekája az ételek isteni finomak csak ajánlani tudom mind 2 szüzérmék ettünk baconbe tekerve borsospürészosszal krumplival eloszor furanak tunt ez a kombo de nagyon finom volt passzolt a szosz jol lehetett mártogatni .
2016. augusztus 14.a párjával járt itt
1 hétig voltunk Harkányban a párommal és 1szer ebédeltünk itt. A felszolgáló komor és kedvetlen volt, egyszer megjegyzést is tett egy kérdésemre (van-e tartár az ételhez? Hát persze. . . . hogy nincs. . . ). Az étel nagyon finom és megfelelő mennyiségű. A sült krumpli az egyik legfinomabb volt amit eddig ettem.
Robinson Étterem Harkány a térképen
7815 HarkányKossuth Lajos utca 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-CS
P-Szo