Szigeti Csárda Harkány

Dráva Hotel Harkány

Szigeti Csárda Harkány vélemények

2022. október 8.a párjával járt itt
Átlagos felszolgálás.
A húslevesként felszolgált ételnek gyorsleves íze volt.
A többi étek finom volt.
Egyszer étkeztünk csak itt.
Kellemes zenével fogadtak.
A vendégek nagy része táncra is perdült.
A környezet igazi csárda jellegű. Kicsit - lehet mert este mentünk- rendezetlenek tűnt.
Kiváló 2019. július 6.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt harkányi tartózkodásunk alatt. Kellemes környezetben ebédelhettünk. Ízletesek az ételek, a pincérek közvetlenek, segítőkészek, ismerik a menüt. Különösen a táj jellegű ételek ízlettek. A tavalyi halászlé jobban ízlett mint az idei. Férjemnek a babos káposzta azóta is sokszor emlegetett ízélmény. A túró palacsinta kelleme s lezárása volt az ételsornak.
2019. június 12.a párjával járt itt
Szerettünk volna egy jó halászlevet enni. Szétnéztünk a harkányi éttermek között és a retro hangulata miatt is választottuk ezt a helyet és előttünk bográcsban főzték. Kétféle halászlevet ettünk volna egy vegyeset és egy harcsát, a pincér rábeszélt, hogy egy bográcsba hozza ki és majd kiválasztjuk a halakat belőle.
Szigeti Csárda Harkány - Külső képSzigeti Csárda Harkány - Külső képSzigeti Csárda Harkány - Étel/italSzigeti Csárda Harkány - Étel/italSzigeti Csárda Harkány - Egyéb
Átlagos 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Harkányi viszonylatban felkapott a hely, alig tudtunk asztalt foglalni. Az hely retro volta ellenére jó benyomást keltett. Az élő zene is a békés, nyugodt világot idézi. Sajnos az ételekkel volt egy néhány probléma. Öten voltunk, ebből mindannyian mást kértünk. A csülkös pacal, a káposztával töltött hús, a gyerek adag rendben volt.
2017. szeptember 15.barátokkal járt itt
Az idei nyáron kétszer étkeztünk itt. Az első alkalommal minden klappolt. Másodszorra a meghirdetett tematikus - pörköltes - vacsorára mentünk - volna, ha este nyolckor még bármit lehetett volna enni belőle. Minden elfogyott, annak ellenére, hogy előzetes érdeklődésünkre azt mondták, hogy zárásig kaphatóak lesznek a pörköltek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Csodás elhelyezkedése van,elsőre is megfogja az embert. Rendezett helységek,múltra emlékeztető belső tér.Kedves pincérek,finom ételek várják a betérő vendégeket.Aránylag gyorsan elkészülnek az ételek és ízletesek.Az ár érték arány jó.Mindenkinek ajánlom érdemes ellátogatni a szigetre.
Szigeti Csárda Harkány - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 29.a párjával járt itt
Igen, a halászlé kitűnő volt, akárcsak a hely hangulata, és csillagos ötöst adtam volna, ha itt megállok. Sajnos kértem még egy grillezett májat. Na, az rettenet volt. Rágós volt és csak a fokhagyma ízét lehetett érezni, de azt órák múlva is.
Átlagos 2017. június 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon csábító a kívülről az étterem, szép környezet, nádtető, élőzene csalogatott minket oda.
A pincérek nagyon kedvesek,barátságosak voltak. A kiszolgálás gyors volt.
Mi az adagot kicsinek találtuk, a sült hús bizony inas, rágós volt. Igaz a tálalás hibátlan, kifogástalan. A az étterem külseje alapján valahogy többet vártam el a helytől.
2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Többször jártam már itt. Az ételek minden alkalommal fantasztikusak voltak, külön kiemelném a haltepertőt, ami miatt idén is visszatértünk annyira jó. Sajnos a pincérek kiöregedtek, kissé feledékenyek. A sörünket harmadik kérésre sem sikerűlt kihoznia az "italos" kollégának, bár a cetlinkre első kérésre bejegyezte mint elfogyasztott tételt.
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Kétszer jártunk itt férjemmel, gyönyörű a környezet, a gulyás levesük nagyon finom volt, de a rántott pontypatkó csalódás volt sajnos. Még sosem tálaltak fel rántott koponya véget patkó formára vágva. A hercegnő kedvenc palacsintája isteni volt. A rétes nagyon keskeny szelet volt, nekem a túros ízlett jobban.
Szigeti Csárda Harkány a térképen
7815 HarkányRózsa utca 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • OTP, MKB és K&H SZÉP kártya elfogadás
H-CS
P-Szo