Hotel Xavin Harkány ★★★★

Hotel Xavin Harkány
Hotel Xavin HarkányHotel Xavin Harkány
Hotel Xavin HarkányHotel Xavin Harkány

Hotel Xavin Harkány bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Xavin Restaurant & Wellness a Baranya megyei Tenkes-hegy lábánál fekszik. A napsütötte Harkányban található szálloda immár 15 éve áll a pihenni, szórakozni, különleges élményekkel gazdagodni vágyó vendégek rendelkezésére.

A Hotel Xavin legnépszerűbb csomagjai

Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok (min. 2 éj)
Pihentető wellness napok
2024.10.10-ig
Hotel Xavin Harkány - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.10.11-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hotel Xavin Harkány vélemények

Kiváló 2024. január 2.a párjával járt itt
Nagyon szép minden,a kiszolgálás gyors volt, kedves személyzet,szinte a városközpontban található, kisgyermekes családnak is megfelelő, csak ajánlani tudom
Gyenge 2023. november 13.csoporttal járt itt
A wellnessben nem működtek a szaunák, nem volt bekapcsolva.
A medence vize túlságosan hideg volt.
A szobában nem volt fűtés és csak többszöri kérésre csinálták meg éjszakára. Egyszerre 50 poloskát porszívoztak össze (élők voltak) az amúgy sem túl tiszta szobából.
Az ételek jók voltak.
Kiváló 2023. október 29.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. A szállás minden igényüket kielégítette. A wellness részleg szuper. A masszázs kitűnő volt. Mindennél elégedettek voltunk. Egyetlen dolgot kivéve. A szállodában kifejezetten sok volt a külföldi vendég. A reggeli során nem engedték hogy az üres asztalnál helyet foglaljunk.
Kiváló 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
A szállodával teljesen megvoltunk elégedve, csak az étkezések azok nagyon gyengék. Nem egy 4* szállodának megfelelőek. Kevés választék, mindig elfogyott szinte minden, úgy kellett kérni, hogy hozzanak. Gyönyörű szálloda, jó helyen van.
Hotel Xavin Harkány - Külső képHotel Xavin Harkány - BelsőHotel Xavin Harkány - BelsőHotel Xavin Harkány - VendéglátásHotel Xavin Harkány - Vendéglátás
2023. szeptember 10.a párjával járt itt
Mi mindennel elégedettek voltunk,csak az utcafronti szobában pihenni nem lehetett ! ! A klímát nem bírom,az ablakot ajtót zárni kellett ,az utcai forgalom zaja késő estig zavaró volt. Ha mennénk kérnénk a másik oldalon szobát! További jó egészséget a személyzetnek! Tisztelettel :
Átlagos 2023. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Szép berendezésű, újszerű állapotú szálloda. A szobák jó elosztásúak, megfelelő tároló lehetőségekkel. Negatívumok: kényelmetlen kemény matrac, nagyon kevés magyar tévécsatorna, szinte szobahőmérsékletű hűtőszekrény. A klíma bekapcsolható és kikapcsolható, de egyénileg nem állítható, a központi vezérlése a recepción van.
Gyenge 2023. július 5.a párjával járt itt
a fürdő tusolo ajtaja kezemben maradt,a wc ülőke rossz volt,ráadásul nem volt szagelszivo a fürdőben,a szobában pedig nem lehetett összehuzni a sötétitő függönyt,szemben 2 emelet,a sikképernyős tv 6 magyar nyelvű csatorna(smart tv)NYUGODT Pihenést pedig a szoba alatt lévő konyha biztositotta reggel6-21.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2023. február 19.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és modern stílusa csodálatos volt. Nagyon szépen berendezett és csillogó szálloda. Külön érdem, hogy az erkélyen lehet dohányozni. A szoba elfogadható volt, de a rossz élmény a fürdőszobában keletkezett. A zuhanyzó túl kicsi egy átlagos embernek is. A fürdőben nem működött a szagelszívó csak hébe hóba.
Gyenge 2023. február 13.a párjával járt itt
Személyzet kedves. A szobával egy volt a gond, amit jeleztem is: 4 sávos út mellett volt. Nyílászárók nagyon rosszak, behallatszódott a kocsik zaja. Klíma 24 fokon fűtött, amit nem lehetett a szobából irányítani. Éjjel le kellett szólnom, hogy kapcsolják ki. Első este a kihozott pohár bor fel volt vizezve, illetve kihozták úgy, hogy az aljában ott volt a borkő. Vacsora, nem rossz. Egy 4 csillagos szállodától egy kicsit többet vártunk.
2023. január 9.a párjával járt itt
Azt kaptam amire számítottam, tisztaság, udvarias személyzet, finom ételek. A wellness részleget nem használtam, ki sem próbáltam, mert a nagyobb medence vize a kiírás szerint 20-23 fok meleg. Kérdésemre elmondták, hogy van melegebb vizű dzsakudzi kád is. Eleve úgy terveztük hogy a gyógyfürdőbe megyünk fürödni. Ha szóba kerül ajánlani fogom ismerőseimnek!
Hotel Xavin Harkány a térképen
7815 HarkányKossuth Lajos u. 43.
2000
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár