Újhuta Kastélyszálló Háromhuta

2025.03.03-ig
Cziróka Vendégház Tolcsva

Újhuta Kastélyszálló Háromhuta vélemények

Kiváló 2023. január 17.a párjával járt itt
2022. november végén jártunk férjemmel a gyönyörűen felújított Kastélyban. Nagyon szép és rendben tartott minden, a kert,a tó, nagyon hangulatos. és a múltat idézi. A vadász terem, az étterem nagyon egyedi. A szobánk is nagyon tetszett,és kényelmes volt. A wellness részleggel is nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2023. január 9.barátokkal járt itt
A volt vadászkastélyból kialakított kastélyszálló csak pár szobával rendelkezik, így itt sosincs tömeg, zaj. A szobák nem túl nagyok, arra lettek tervezve, hogy aludj benne, napközben úgyis a környéket járod. Van lakosztály is, ami nagyobb. A melléképületben van egy felnőtt játszószoba (darts, billiárd, csocsó), itt lehet hangoskodni, mert senki nem hallja.
Kiváló 2019. június 5.családjával járt itt
Nemrég jártunk a teljesen felújított kastélyban. A környezett nyugodt, csak a madarak énekét lehetett hallani. A kastély minden igényt kielégítő szolgáltatásaival egy ékszerdobozra emlékeztetett. Volt kellemes vizű medence,szauna. A kertben ami igényesen gondozott volt patak csörgedezett. Jó volt egy túra után megpihenni és sétálgatni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 7.a párjával járt itt
Festői környezetben található a kastély, már az odavezető út is vadregényes az út mellett kanyargó Tolcsva patakkal. A kastély frissen és ízlésesen felújított, őrzi a régi formákat és a vadász jelleget, de mégis teljesen alkalmazkodik a mai kor igényeihez. A tetőtéri szoba nem nagy, de két főnek egy hétvégre megfelelő és kényelmes.
Újhuta Kastélyszálló Háromhuta - Külső kép