Panoráma Étterem Harta

Panoráma Étterem Harta
Panoráma Étterem HartaPanoráma Étterem Harta
Panoráma Étterem HartaPanoráma Étterem Harta

Panoráma Étterem Harta bemutatkozása

A korábbi Panoráma Csárda üzemeltetőváltást követően 2023 májusában nyitotta meg kapuit megújult formában, Panoráma Étterem néven.

Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
Waterfront Lodge Dunapataj
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Panoráma Étterem Harta vélemények

2055
2023. augusztus 17.a párjával járt itt
Kalocsáról tartottunk ma hazafelé, mondtam, együnk Pakson. . . nem jó, egy óra kerülő. . . ok, akkor együnk Solton. Nézem az ittjartamot, ott nincs is étterem. . . na, de valahol csak eszünk! Aztán az úton ki van írva, hogy halászcsárda arra. . . jókor, jó ütemben. Harta, kanyar, Dunasziget! Meleg van, emberek, családok fürdenek a Dunában.
Panoráma Étterem Harta - Külső képPanoráma Étterem Harta - BelsőPanoráma Étterem Harta - Étel/italPanoráma Étterem Harta - Étel/italPanoráma Étterem Harta - Étel/italPanoráma Étterem Harta - BelsőPanoráma Étterem Harta - EgyébPanoráma Étterem Harta - Külső képPanoráma Étterem Harta - Külső képPanoráma Étterem Harta - MosdóPanoráma Étterem Harta - MosdóPanoráma Étterem Harta - BelsőPanoráma Étterem Harta - Étlap/itallapPanoráma Étterem Harta - Étlap/itallapPanoráma Étterem Harta - Étlap/itallapPanoráma Étterem Harta - Étlap/itallapPanoráma Étterem Harta - Étlap/itallapPanoráma Étterem Harta - EgyébPanoráma Étterem Harta - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
Feleségemmel,ellátogatunk erre a csodás helyre! Nehéz megtalálni,de nagyon érdemes,mert ízletesek az ételek,gyors a kiszolgálás,kedvesek a pincérek. Az árak alacsonyak,és tényleg a berendezés a látvány,kilátás a Dunára! Egyszóval mindenkinek ajánlani tudom! Harta mellet elhalad akkor soha ne hagyja ki,én mindig ha arra járok befogok térni!
Kiváló 2014. november 3.a párjával járt itt
Egy kellemes őszi napon átutazóban Harta főutcáján pillantottuk meg a Panoráma Halászcsárda reklámtábláját, gondoltuk biztosan nagyon szép lehet ott a kilátás, próbáljuk ki! Utólag úgy gondoljuk, szebb helyet nem is találhattunk volna az ebéd elköltéséhez.