Ditti Pékség Hatvan

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Ditti Pékség Hatvan vélemények

Átlagos 2017. július 8.családjával járt itt
A Ditti pékség egyszerű, fősodratú (albán? ) pékség Hatvanban. Nekünk pont megfelelt, mert kevés időnk volt és ettünk volna valamit nem túl sok pénzért. Vettünk egy sós stanglit és egy sajtos pogácsát. (95 + 185 ft)
Az árak barátságosak, rétesek 155 forintba kerülnek, kínálnak másokat, túrósat, almásat meggyeset. A kiszolgálás kedves, a beltér kissé jellegtelen.
Ditti Pékség Hatvan - Étel/italDitti Pékség Hatvan - Külső képDitti Pékség Hatvan - Egyéb