eGerda: Pompás vacsora - Grassalkovich Étterem Hatvan

Grassalkovich Étterem Hatvan értékelése
13. helyezett a 18 hatvani étterem közül

Pompás vacsora

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Anyukám szülinapján kitaláltuk, hogy menjünk el vacsorázni egy étterembe. Út közben gondolkodtunk, hogy menjünk egy eddig ki nem próbált éttermbe, így esett a választásunk erre a gyönyörű helyen lévő étteremre. Már odaérkezésnél is látni, hogy egy szép, puccos hely. Kívül-belül gyönyörű, nagyszerű ételekkel, modern bútorokkal, kinézettel. Ahhoz képest, hogy péntek este volt, nem voltak sokan. Viszonylag hamar megkaptuk az ételt, ami finom volt, laktató és megfelelő mennyiségű. Pozitív benyomással távoztunk! :)

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni eGerda felhasználót?    Igen

3000 Hatvan
Thurzó utca 16.

2019. március 23.
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye. A kastélyt és annak teljes...