Knekató: Átlagos étel, egy átlag feletti helyen - Grassalkovich Étterem Hatvan

Grassalkovich Étterem Hatvan értékelése
13. helyezett a 18 hatvani étterem közül

Átlagos étel, egy átlag feletti helyen

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Hosszú utazás pihenőjeként álltunk meg Hatvanban ebédelni. Megnéztem itt a honlapon, hogy mások mit ajánlanak, és így esett a választásunk erre az étteremre. Elég nehezen találtuk meg, mert táblával nem jelzik, hogy hol kéne bekanyarodni, de végül is megtaláltuk a mellékutcát, ahonnan gyalog besétáltunk az étteremhez. A környezet gyönyörű és rendezett, az étterem is nagyon ízléses és kényelmes. A pincér gyors és nagyon kedves, udvarias volt. Az ételt elég gyorsan megkaptuk. Kicsit furcsállottuk, hogy csak egyedül üldögélünk az étteremben, de mire végeztünk az ebéddel, azért pár asztal már foglalt volt. A vadragú leves nagyon finom volt. A férjem suvidolt vaddisznópofát rendelt, azt mondta finom volt, csak az áfonya mártással nem volt elégedett, és kevesellette a párolt körtét, amit adtak hozzá. Én rántott harcsafilét kértem hasábburgonyával, de az nagyon átlagos volt. A harcsa túl volt sózva, a krumpli meg nem volt ropogós, igazándiból többet vártam a leírás alapján. Az árakat viszont elég magasnak éreztem, és az sem tetszett, hogy Erzsébet utalványt nem fogadnak el.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni Knekató felhasználót?    Igen

3000 Hatvan
Thurzó utca 16.

2019. március 23.
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye. A kastélyt és annak teljes...