Grassalkovich Étterem Hatvan
3000 Hatvan, Thurzó utca 16.

Grassalkovich Étterem Hatvan a térképen

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kirándulás során jártunk a férjemmel Hatvanban és ezt az éttermet választottuk ki, amikor délutánra megéheztünk. Az étteremben kifogástalan tisztaság fogadott, a bútorok modernek, a terítés letisztult, színben nagyon harmonikus. Igazán lelket melengető volt a légkör, ahol az ember egy kiadós kirándulás után szívesen ül le beszélgetni, ebédelni.
Salgótarján

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Hatvani kirándulásunkat, ennek az étteremnek a meglátogatásával szerettük volna megkoronázni. Kicsit nehezen találtunk rá a helyre, mert nincs kiírva egyértelműen, hogy pontosan hol is van az étterem, csak egy kis "plakát" figyelmeztet az irányra. A kiszolgálás nem túl gyors, de ez nem is baj, csak akkor, ha a gyerekek már nagyon szomjasak. . .

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Hosszú utazás pihenőjeként álltunk meg Hatvanban ebédelni. Megnéztem itt a honlapon, hogy mások mit ajánlanak, és így esett a választásunk erre az étteremre. Elég nehezen találtuk meg, mert táblával nem jelzik, hogy hol kéne bekanyarodni, de végül is megtaláltuk a mellékutcát, ahonnan gyalog besétáltunk az étteremhez.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Anyukám szülinapján kitaláltuk, hogy menjünk el vacsorázni egy étterembe. Út közben gondolkodtunk, hogy menjünk egy eddig ki nem próbált éttermbe, így esett a választásunk erre a gyönyörű helyen lévő étteremre. Már odaérkezésnél is látni, hogy egy szép, puccos hely. Kívül-belül gyönyörű, nagyszerű ételekkel, modern bútorokkal, kinézettel.

Legnépszerűbb csomagok Hatvanban és környékén
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.321 - 14.597,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.10.31.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 10.350,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, piknik kosár bekészítéssel, parkolással
2020.11.03. - 2021.12.21.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, piknik csomaggal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korlátlan kerékpár használattal, szalonjátékokkal, parkolással
2021.06.06. - 2021.09.05.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.234 - 25.417,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.12.20.

Szállodák Hatvan környékén
Tó Wellness Hotel Hatvan
Hotel Aquarell Hatvan
Kastélyhotel Sasvár Hatvan
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

Grassalkovich Étterem HatvanX