Rákóczi Cukrászda Hatvan

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Rákóczi Cukrászda Hatvan vélemények

2021. november 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó cukrászda Hatvan központjában, csak szép őszi vasárnap lévén elég nehéz volt parkolóhelyet találni a közelben. Azonnal látszott, hogy népszerű a hely, mert amíg a bejárathoz értünk, többen jöttek süteménycsomagokkal a kezükben. Azért hely volt a kicsit régiesen - retrósan kialakított belső részben, a felszolgálásra sem kellett várakozni.
Rákóczi Cukrászda Hatvan - EgyébRákóczi Cukrászda Hatvan - EgyébRákóczi Cukrászda Hatvan - EgyébRákóczi Cukrászda Hatvan - EgyébRákóczi Cukrászda Hatvan - EgyébRákóczi Cukrászda Hatvan - EgyébRákóczi Cukrászda Hatvan - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2017. július 8.családjával járt itt
A Rákóczi cukrászda rendkívül hangulatos, kellemes hely Hatvanban, a Nagyságos Fejedelemnek nemcsak nevét viseli, de emléket is állít Neki. Fősodratú süteményeket kínálnak, ezek őszintén szólva engem nem mozgatnak meg, ettem egyet pro forma, nem volt rossz, se jó. Apámék kávét ittak, az egy fokkal az átlag felett volt.
Rákóczi Cukrászda Hatvan - Étel/italRákóczi Cukrászda Hatvan - BelsőRákóczi Cukrászda Hatvan - BelsőRákóczi Cukrászda Hatvan - BelsőRákóczi Cukrászda Hatvan - BelsőRákóczi Cukrászda Hatvan - BelsőRákóczi Cukrászda Hatvan - BelsőRákóczi Cukrászda Hatvan - Étel/italRákóczi Cukrászda Hatvan - Étel/ital