Park Panzió étterme Hédervár

Park Panzió étterme Hédervár
Park Panzió étterme HédervárPark Panzió étterme Hédervár
Park Panzió étterme HédervárPark Panzió étterme Hédervár

Park Panzió étterme Hédervár bemutatkozása

A Szigetköz közepén, Héderváron várja Önt a Park Panzió & Étterem!

Duna-Beach Apartman Kimle - Duna parti pihenés a Szigetközben
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Park Panzió étterme Hédervár vélemények

1947
Kiváló 2023. március 19.a párjával járt itt
Hédervárral való ismerkedésünk alkalmával jöttünk be. Kávét kértem és szódát, melyhez citromot is kaptam. Ez tetszett. Férjem egy sört kért. Nyitás után voltunk, így csak mi voltunk vendégek. Nézegettük a szép belső teret majd beszélgetésbe elegyedtünk a tulajdonosnővel a kastélyról, mely manapság sajnos magára van hagyva. A kávé is jó volt, így elégedetten távoztunk.
Park Panzió étterme Hédervár - EgyébPark Panzió étterme Hédervár - EgyébPark Panzió étterme Hédervár - EgyébPark Panzió étterme Hédervár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 3.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásunk ideje alatt többször is itt ettünk, minden alkalommal jó élmény volt. Elég széles a választék, gyümölcslevekből a legjobb minőségű rostos üdítő van. A korábbi értékeléssel ellentétben a húsleves nagyon finom és répa is van benne (sok más helyen is hús nélkül tálalják).
Gyenge 2019. május 26.a párjával járt itt
Szombati napon, hosszú út után tértünk be az étterembe, egy finom húslevest és valami másodikat enni. Lelki szemeim előtt volt a cérnametéltes, répás, aranyló finom lé, ami erőt ad az embernek. Volt is az étlapon - húsleves finom metélttel. Kértem is gyorsan. Férjem májgombóclevest választott, és túrós csuszát.
Kiváló 2018. május 15.gyerekekkel járt itt
Lányom ballagési vacsorájét rendeztük itt, kisebb családi körben (12 fő)
Az egyeztetést, megrendelést tekintve kifejezetten rugalmasak, alkalmazkodóak. Egyszerű ételeket kértünk, a választékukban több tál is van. Az ételek nem voltak extrák, különlegesek, átlagos tálak a szükséges fantáziával.
Kiváló 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Talán csak szerencsésebbek voltunk, de már többször ettünk itt, akkor mindig remekül sikerült - a választásunk is: jó volt az étel, emberes az adag. A sült kacsa nekem nagyon bejött :)
Ár-érték arányban ideális hely. Talán egy kicsit sokat kellett várni az ételre. Viszont a kiszolgálás pedig nagyon előzékeny, udvarias, és rugalmas a fizetési lehetőség is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2014. január 20.a párjával járt itt
A hédervári Park Panzió és Étterem étterem részét évfordulónk alkalmával kerestük fel. Nevéhez hűen csodás park veszi körül, az épület mellett csendesen csordogált egy kis patak. A vendéglátóhelyre belépve szép, tiszta környezet fogadott bennünket, de egy kicsit fáztunk. A kiszolgálás kedves volt.
Park Panzió étterme Hédervár - Külső képPark Panzió étterme Hédervár - Külső képPark Panzió étterme Hédervár - BelsőPark Panzió étterme Hédervár - BelsőPark Panzió étterme Hédervár - Étel/italPark Panzió étterme Hédervár - Egyéb
Park Panzió étterme Hédervár a térképen
9178 HédervárFő út 41.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, halal