3,2

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Nyerges Vendégfogadó Hegykő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Hegykőn a fürdő közelében vasárnap délben nagyjából minden vendéglátó tele van. Ha nem foglaltál előre helyet, jobb lesz, ha arrébb utazol ebédelni. Mi végignéztük az éttermeket, sehol nem volt hely, végül ide tévedtünk be, még soha nem voltunk itt, nem ismertük az éttermet.
Nyerges Vendégfogadó Hegykő - Külső kép
Átlagos 2015. november 23.a párjával járt itt
Nem ismertem Hegykő éttermeit, de valami miatt erre esett a választásunk vasárnap 12 óra után. Mikor odaértünk tele volt a hely, így a pincér azt mondta, kb. fél óra múlva jöjjünk vissza és foglal nekünk asztalt. Így is lett, visszamentünk.
Nyerges Vendégfogadó Hegykő - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. május 22., csoporttal járt itt
2014 nýarán jártam ott a feleségemmel-sajnos. Házi tyúk húslevet gazdagon rendeltünk de szerintünk húsleves kockából készűlt zöldséggel. A feleségem vaddisznó pörköltet rendelt galuskával ami minösíthetetlennek bizonyult, mert min 3-4 napos vol összekaparva az edény aljáról - vissza is küldtük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Óriási felhőszakadás után tévedtünk be a hegykői vendéglőbe, először bent foglaltunk helyet, de ott kissé áporodott volt a levegő és szűk a hely, szerencsére felszabadult egy asztal kint a tornácon, így végül áttelepültünk oda. Még sok asztal állt az udvaron is, de azok mind vizesek voltak.
Nyerges Vendégfogadó Hegykő - Étel/italNyerges Vendégfogadó Hegykő - Külső kép