Szászi Birtok Hegymagas

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Szászi Birtok Hegymagas vélemények

Gyenge 2023. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A környezet és a kilátás egyedülállóan szép, de ez nem az étterem érdeme, hanem helyi adottság. Úgy tűnik, az étterem egy fine-dining irányt vett: az árak és az adagok között fordított arányosság van. A kaja nem volt rossz, de nem is volt különleges, az adagok kicsik, az árak igen magasak, ez így kifejezetten rossz ár-érték arányt ad.
2021. június 13.családjával járt itt
Pazar helyen található az étterem, az evéshez a fotózás is hozzátartozik. Ilyen helyen könnyen csapdába lehet esni, mondván a helyszín elviszi a hátán a konyhát. Itt nem. Képzett, kedves kiszolgálás, finom ételek, jól összeválogatott étlap. A borok, a limonádék finomak. Mivel itt is szálltunk meg, reggelit is kértünk.
Kiváló 2016. augusztus 15.családjával járt itt
Véletlenül sem akarom összehasonlítani olasz tájakkal,mert a Balaton az Balaton, de az étterem portálja,az igényes finom stílus, a gyönyörű kilátás a teraszról és a szőlőültetvény csodálatos illata,mégis csak toszkán hangulatot idéz! Ezekkel az érzésekkel belépve kár, hogy kissé hideg fogadtatásban részesültünk.