Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Azt hiszem a párommal egy nagyon kellemes pár napot töltöttünk el. Figyelemre méltó hogy a személyzet minden Dolgozója végtelenül kedves volt,és készséges,udvarias,és fantasztikus rugalmas.GRATULÁLUNK és visszatérünk hamarosan! BUÉK Almásiék
2016. december 6.gyerekekkel járt itt
Egy éjszakás csomagot választottunk, ami azt jelentette, hogy másnap este 5 óráig kellett elhagyni a szobát. Minden szép volt, csak hétvégén a wellness medence nagyon kevés volt ennyi embernek. A gyermek medencét is hiányoltuk. Az ellátás viszont kifogástalan minőségü és mennyiségü volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Idén novemberben választottuk az Abacus Hotelt szálláshelyünknek egy pár napos wellness-pihenésre, összekötve azt egy egy napos etyeki bortúrával. A hotel szolgáltatási minden szempontból kielégítőek, a szoba, az ételek, illetve a wellness részleg is csodás pihenést biztosított számunkra.
2016. november 18.kollégákkal járt itt
Munkaügyben töltöttem egy éjszakát a hotelben. Könnyen megközelíthető, impozáns hely, a személyzet kedvessége több, mint megfelelő. Ár-érték arány tekintetében picit többet vártam, de hozzáteszem, nincs nagy tapasztalatom a sokcsillagos szálláshelyek tekintetében. A szoba tágas, harmonikus, kényelmes a fürdőszoba is.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
2016 októberében 3. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt a férjemmel. A személyzet nagyon kedves, készséges, mosolygós. Az ételek finomak, bár egy-két fogásnál elfelejtették a sót használni. Nagyon széles a választék, mindenki talál fogára valót. A szoba tisztáságára azért adtam 3-at, mert foltos volt a függöny és még egy szép kis pókháló is díszelgett az egyik sarokban.
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ismét remek hétvègét töltöttünk el a Hotel Abacusban,a szobàk tiszták a személyzet kedves.Az étteremben óriási választék van minden alkalomal talál magának megfelelő ételt az ember.A welness részleg is kitűnő,a gyerek is jól érzi magát sok gyerek program van.Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. augusztus 11.csoporttal járt itt
Már három alkalommal voltam a szállodában. Először a 2010. augusztusban férjemmel és gyerekünkkel. Második alkalommal 2015. januárban nagy családdal (11 fő). Legutóbb 2015. októberében kétnapos rendezvényen. Mindhárom esetben mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon készséges volt, a szobák tiszták, a svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és finom.
2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a légkör, a személyzet felkészültsége és kedvessége. Nagyon kellemes a bár, figyelmes a kiszolgálás. A masszőr hozzáértése tagadhatatlan, tényleg fájt másnap a hátam. . Bármilyen problémával fordultam a személyzet tagjaihoz, gyorsan találtunk megoldást.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó kedvezményes ajánlatot találtunk ami a mi igényeinknek megfelelő-ez volt az ABACUS Hotel. A fővároshoz közel helyezkedik el,környékbeli látványosságok,látnivalók amiket is szemügyre kell venni ,mert a szálloda is tájékoztató információval ellátja az utazót(recepcion kirakva)mi minden nap szerveztünk kirándulásokat is.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Szórakozás/SportAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - EgyébAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - SzobákAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Szórakozás/SportAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - SzobákAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Medence/kertAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - KörnyékAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Abacus Hotelnek olyan varázsa van, aminek mi nehezen állunk ellen. A korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel teljes élményt kapunk. A személyzet kiváló - csendes, udvarias, mindig a vendég gondolatai előtt járnak. A konyha és az étterem kiváló. A wellness remek - bár egy kifejezetten gyerekeknek szánt medencében mindenki örömét lelné.
Mi szeretünk ide járni.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár