Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.04.01-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Kiváló 2023. augusztus 28.a párjával járt itt
Összességében minden nagyon tetszett! Az első benyomásunk a szobai kilátásról lehangoló volt mert átmeneti felújítás (építőipari) látványa tárult elénk. Gyorsan túltettük rajta magunkat hisz pihenni,kikapcsolódni mentünk és nem a tájban gyönyörködni valamint ez valószínüleg rövid határidőn belül megszűnik. Csend és nyugalom volt. A településben kellemesen csalódtunk.
Kiváló 2023. augusztus 25.a párjával járt itt
Budapest közelsége és Herceghalom csendje, nyugalma miatt gyakran választjuk az Abacus Hotelt wellnes hétvégéink színhelyéül. Az ételek finomak, a választék megfelelő. A személyzet kedves és segítőkész. Szeretjük a szobák hangulatát. A wellness részleg sajnos gyakran zsúfolt, több medencére lenne szükség ekkora vendéglétszám mellett. Zavaró, hogy a jakuzzi állandóan gyerekekkel van tele.
Kiváló 2023. augusztus 24.a párjával járt itt
Az épület egészen meglepően szellemes építészeti alkotás. A szobák kellemesek. A kutyánk is hamar megszokta a kényelmet.
Gond: a fürdőszobában nincs elég akasztó, hogy a tiszta fehérneműt, a törölközőket el tudjuk kellően helyezni, nincs egy szék, hogy törülközéskor le lehessen ülni.
Az étteremben a vacsora választék egészen príma volt.
Átlagos 2023. augusztus 10.a párjával járt itt
Ha all inclusive,akkor ugye ezt érti mindenki! Előre lefogják a pénzt az all inclusivra,megszabják,hogy 10 től 18 óráig! a bárban csak údítőt lehet inni ebből az összegből! ahol még lehetne fogyasztani,az 10 től 12 ig csukott ajtó,ebéd alat fogyaszthatsz,majd 15 től 18 ig csukva az ajtó! 18 után vacsora,de ott amit fogyasztasz,azt már fizeted!
Kiváló 2023. augusztus 4.a párjával járt itt
Remek volt minden,az első nap a vacsora hagyott kivetnivalót maga után,fél órát vártunk mire feltöltötték a talákat,sós volt a leves,kicsit változatosabb menü kellett volna. Másnap és utánna már a megszokott helyen volt az étterem a menü is és az ízek is kiváló volt. A személyzet nagyon profi,udvarias, különösen megemliteném a portán dolgozó Kollár Martint.
Kiváló 2023. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a családommal a hotelben. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Nagyon tiszta , szép szoba. Wellness nagyon jó. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Ebedunk is volt. És korlátlan volt az üdítő fogyasztás. Ennél több nem is kellett. Többször vissza fogunk menni.
2023. július 23.a párjával járt itt
Nagyon szép, modern a szálloda, felszereltsége és tisztasága kiváló. Sajnos a szobából csak az alattunk lévő napkollektorokat láttuk, igaz kicsit távolabb ott volt a víztorony is. A wellnest találtuk "szűkösnek", mindössze egy úszó és egy pezsgővel, ez utóbbit a kinti meleg miatt is nagyon melegnek éreztük.
2023. június 26.gyerekekkel járt itt
Mindenki nagyon dicserte, ezert befizettem négy napra. Közben a ferjem megbetegedett, felhívtam a szállodat, és le akartam mondani a foglalást. Ők nagyon kedvesen rábeszéltek, hogy inkább halasszuk el, es ha a ferjem meggyógyul, akkor vegyük igenybe a foglalást.
Kiváló 2023. április 24.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kiemelkő volt mindenben a kedvünbe jártak. A szoba tiszta az ágy picit talán lehetne szélesebb, de ezenkivűl minden jó volt. Melepetésünkre a félpanziós étkezéshez kaptunk délben egy könnyű ebédet ami isteni finom volt. Glutén és laktozmentes ételek böséges választékkal voltak. 10 pontos szálloda.
2023. április 6.a párjával járt itt
Tetszett: wellness részleg remek, kiváló a beltéri úszómedence, tényleg úszásra való. Az étterem kínálata változatos és nagyon finom, az ételeket rögtön pótolják.
Nem tetszett: a kábeltévé magyar nyelvű kínálata nagyon szegényes. 4 db csatorna volt a sport és gyerek csatornákon kívül (Duna, TV2 nuku).
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár