Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Kiváló 2023. március 19.a párjával járt itt
A szálloda szobáinak számához képest alúl lett értékelve a medencék száma. Ha a szálloda 128 szobával rendelkezik, ahogy a honlapon olvasható, úgy min. 2 medencével többre lenne szükség. 1 úszómedence (1,8 m mély és 25 m hosszú) illetve egy jakuzzi áll rendelkezésre.
Szörnyű 2023. január 6.gyerekekkel járt itt
Lehetne jó is, de nem az. Egyetlen pozitívum a szálloda/ szobák enteriőrje, kivitelezési minősége, hangulata. Negatív: szóba hőmérséklet nem szabályozható, irtó meleg van. Párna kényelmetlen, tv adás kevés, nézhetetlen minőségű. Étterem kicsi, ételek minősége a reklámmal ellentétben gyenge közepes menza szint.
Átlagos 2023. január 4.családjával járt itt
Negyedik alkalommal voltam ebben a szállodában, először kb. 15 évvel ezelőtt, nos azt kell mondjam, nem sokat változott, ami nem is lenne baj, mert akkoriban még nagyon tetszett, csakhogy azóta újabb szállodák nyíltak, amelyekkel fel kellett volna venni a versenyt.
Kiváló 2022. december 31.gyerekekkel járt itt
Csodálatos a szálloda. Végtelenül kedves es segítőkész volt Tamás a szálloda és a herceghalmi vasútállomás közti transzfernél. Köszönjuk szépen. A vacsora finom és bőséges volt. A wellness is pazar,egyedül az úszómedence vize lehetne kissé barátibb és melegebb,olyan 28 fokos lenne az ideális.
2022. december 12.a párjával járt itt
Pro: A szálloda nagyon szép kívül belül, aki pihenni vágyik, annak tudom ajánlani a helyet. A felszolgálók nagyon rendesek és odafigyelőek, a választék szuper. Közelben jól felszerelt kisbolt.
Con: Az összetolt "franciaágy" rontott a kényelmen a két kis ágy folyamatos szétcsúszásával, a fűtés meg csak a fürdőszobában nyújtott meleget, továbbá a beígért ékszer és pezsgő sem valósult meg, ami érkezéskor lelombozó volt.
2022. december 4.gyerekekkel járt itt
Alapjában nagyon kellemes kikapcsolodás volt, a hely nagyon szép es csendes, a masszázs es a wellnessz nagyon jó. Kevesebb pontot csak amiatt adtam, hogy a lifttel folyamatosan probléma volt mikor ott tartózkodtunk és ez picit kellemetlen volt. Mielőtt odautaztunk mások értékelésénél is olvastam róla tehát nemcsak akkor volt gond vele mikor mi ott voltunk.
Gyenge 2022. október 30.a párjával járt itt
Talán a legfontosabb élmény, hogy ágyi poloskával gazdagodtunk ottlétünkkor. Hiányzott a törölköző, használt Wc-papír guriga volt a fürdőben, valami furcsa töltetű párna volt (talán cement vagy homok), mely szörnyen kényelmetlen volt, az ablak koszos, mamcsos. A minibár üres volt, a Tv csatornák között, nem volt Hír Tv, Duna vagy Tv2.
2022. szeptember 15.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Szép tiszta környezet,kiváló udvarias személyzet. Az éttermük és a kiszolgálás kifogástalan. A svéd asztalos kínálat bőséges és finom volt. A wellnes részleg a 2 medencével,eléggé lehangoló volt. A hideg vizes medencét amiben úszni is lehet,szinte senki nem használta (talán túl hideg volt ).
Gyenge 2022. szeptember 12.egyedül járt itt
Kellemes volt a szoba, viszont rémes a kilátás. A "dolgozók"legnagyobb része fád, nincs semmi közvetlenség bennük ( különösen recepciósok és u. n. pincérek ) . Kivéve 1-et, de az Ő humora az utolsó percig hiányzott! ! ! ), gépek módjára viselkednek, senki sem segít egy 78 éves embernek a csomag "beszállításában".
Kiváló 2022. augusztus 20.a párjával járt itt
A félpanzió kiváló volt. Az ételek tökéletesek, a választék bőséges. Bár én nem vagyok vegetáriánus, nem, vagy alig láttam kifejezetten vegetáriánus ételt a vacsoránál. (reggelinél igen) A szoba felszereltsége jó, az ágy kényelmes. Sajnos a szobában és a folyosókon is éreztem egy áporodott szagot.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár