Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Édes kényeztetés
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2021. november 28.a párjával járt itt
Személyzet maximálisan udvarias és segítőkész volt. A tv a szobában kritikán aluli volt, az első nap költöztünk másik szobába mert nem működött. Az új szobában szakadozott a kép, az utolsó napon az is elromlott. A svédasztal lehetett volna változatosabb, illetve a hőfok sem volt megfelelő. A pékáru nem minden esetben volt friss.
2021. október 27.a párjával járt itt
A szálloda egyes részeinek tetejéről földet talicskáztak a munkások, reggel 7:45-kor a talicska kerekének nyikorgására, a leöntőcsőbe való kiburítására kellemes volt ébredni. Egy időben lefoglalt, teljes áron történő foglalásnál ez nem igazán megengedhető. Vacsoránál minden akoholos és alkoholmentes italért (vízért is!
2021. október 12.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben található. Tágas szobával, választékos finom ételekkel, kedves figyelmes személyzettel. A csomaghoz volt pezsgő bekészítés, és swarovski kristály , ezt sajnos elfelejtették, de utólag pótolták . A wellness kicsi ennyi embernek. Összességében szuper volt!
Kiváló 2021. október 4.a párjával járt itt
Az egyik legjobb hotel,amiben megszálltunk és pihentünk. Az étterem pazar,nagyon finom és választékos menüvel. A személyzet intelligens és udvarias, beleértve a pincéreket is. A Wellnessrészleg szuper,tágas és kényelmes,elvezhető szauna részleggel. A szoba tiszta,kényelmes az ágy, mindent megkaptunk, amit a csomaggal megkértünk. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2021. szeptember 25.a párjával járt itt
A szálloda csodálatos helyen van,gyönyörű környezetben. A szoba és a welnesz tiszta. Az ételek változatosak, és nagyon finomak voltak. Egyetlen negatívum volt a szobában,hogy alig volt víznyomás a zuhanyzásnál,hajat a welnesz részen tudtam mosni. A másik furcsaság,hogy mikor kijelentkeztünk akkor nem kérdezték meg ,hogy " Mindennel meg voltunk-e elégedve?
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
1 hónapja voltunk Herceghalom Abacus Hotelba.Csak jót tudik irni róla.Nagyon szép hely.Gyönyörű nagy erkélyes szobánk volt.Wellnes tökéletes,személyzet barátságos segitőkész. Étkezés,bőséges finom ételek.Csak ajánlani tudom ide biztosan vissza megyünk.
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető szép helyen van. Minden nagyon jó volt mind a szolgáltatások mind a személyzet.
2021. szeptember 6.a párjával járt itt
A Wifi kimaradások (néha 1-2 perc is! ) szörnyűek, nem méltók a szálloda átlagos szinvonalához. A szálloda és a helyszin nyugalma, barátságossága viszont egyedülálló. A welness részleg szintén pazar a sok szaunával, hosszú nyitva tartásával és tisztaságával. A masszőrök tudása viszont nem homogén.
2021. augusztus 30.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, az ételek nagyon finomak voltak. A szoba tiszta, tágas és kényelmes. Ami nem tetszett, hogy a wellness részleg a szálloda kapacitásához képest alultervezett. Volt olyan időszak, hogy még a törölközőt sem tudtuk letenni, mert nem volt hely. A medencék, főleg a pezsgőfürdő zsúfolt volt.
2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Szuper szálloda, gyönyörű helyen. Minden igényt kielégítő étel és ital kínálattal. All inclusive ellátással voltunk, ennél többet amit nyújtottak nem is tudok elképzelni étkezés terén. A szobánk is szuper volt, a tv-ben lehetne több csatorna. A wellness is tiszta, barátságos hely. Nagyon meg voltunk elégedve. Köszönjük szépen.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár