Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2021. augusztus 23.a párjával járt itt
masszőr kevés egy ilyen nagy szállodába alig lehetett időpontot kérni,még arra a masszásra ami járt a csomaghoz,a többit ki sem tudtuk próbálni,nem volt hely, akisgyerekeknek hiányoltam egy kismedencét. az étteremben nagyon közel voltak az asztalok kicsit zsúfolt volt. minden más rendben volt. tisztelettel Tóthné Nagy Andrea
Kiváló 2021. augusztus 18.a párjával járt itt
Nagyon pozitív benyomást kaptunk, első alkalmunk a szállodában, az ételek választéka, mennyisége kiváló, ízletes és változatos. A Tv a szobában, már aki szeretne erre időt szánni, nem a legjobb és ha a wellness részleg még kapna több medencét tökéletes lenne.
2021. augusztus 13.a párjával járt itt
A szálloda szép. A konyhája bőséges, svédasztalos. A wellnessben is többféle lehetőség közül lehet választani. Jók voltak a szaunaprogramok Mézes , gyümölcsös, sörös szauna szeánszok. Többféle sportlehetőség (konditerem, ping-pong, csocsó). A környéken többféle kirándulási lehetőség, és látnivaló van. Túrázóknak a Csergezán kilátót ajánlanám.
2020. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
2020. július közepén jártunk férjemmel, és unokákkal a hotelben. A szálloda nagyon modern,és igényesen berendezett. Junior lakosztályt foglaltunk, mely tökéletesen megfelelt számunkra. A szobában,és a szálloda bármely részén tisztaság fogadott! A személyzet kedves, az étel választék bőséges és finom volt.
Kiváló 2020. március 8.gyerekekkel járt itt
Ott kezdem, hogy az én öltözőszekrényemnek nagyon nehezen fordult el a kulcsa. Ezen kívül viszont mindennel meg voltunk elégedve. Annak ellenére, hogy be voltunk szorulva a "téli wellness terület"-re, nem volt nagy zsúfoltság. Az ember egy idő után kitapasztalja, hogy milyen sorrendben és milyen időközönként következnek a wellness élményelemek.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - WellnessAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
2020. január 19.családjával járt itt
Karácsony másnapján 6 családdal töltöttünk itt 2 éjszakát félpenzióval. A szállás kellemes. A regisztrálás aránylag gyorsan ment. A szobák kényelmesen és tiszták. Külön termet is kértünk, ahol a karácsonyi ajándékozásra került sor a vacsora után. A konyha választékos.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - KörnyékAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - KörnyékAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Vendéglátás
Kiváló 2020. január 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az Abacus Hotelben. Szuper volt a szilveszteri buli,kiváló volt a menű és az italválaszték. A konyha teljesítménye minden étkezésnél átlagon felüli volt. A személyzet kifogástalanul kedves, udvarias-egyszóval profi-a wellnessben is. Egy megjegyzés: 1. amennyiben gyerekes családokat is fogadnak, gyerekmedencéről is kéne gondoskodni.
Kiváló 2019. december 31.a párjával járt itt
Minden rendben van ár érték arányban! Nagyon jó hely ajánlom mindenkinek! Szobák tiszták, a wellnes részleg minden igényt kielégítő ! Az ételek finomak,bő valaszték. Az árak elfogadhatóak, kicsit hiányoltuk szórakozási lehetőség pl bowling. Pihenésre ajánlanam. A környezete tiszta , rendezett. Többször Voltam, kedvesek segítőkészek!
2019. december 30.a párjával járt itt
rossz volt a hajszárító, akadozott az internetes TV szolgáltatás,magyar adó csak négy volt, nem volt TV2,viszont volt 5 sportadó,és az összes német nyelvű,
Kiváló 2019. december 27.a párjával járt itt
A szoba,a wellness,az egesz szalloda kituno. A szemelyzet udvarias,keszseges. Az etelek finomak,bo valasztek. Az arak eleg magasak,mi kicsit hianyoltuk az esti szorakozasi lehetoseget-zene,tanc. Eppen ezert inkabb csak 1-2ejszaka eltoltesere ajalanam.
Ha Budapest kozeli szallodat keresek,maskor is szivesen megszallok ebben a szallodaban es kotom ossze a pihenessel.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár