Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

az 1 herceghalmi szállás közül
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Abacus Business & Wellness Hotel HerceghalomAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Az Abacus Business & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Rövid hétvége (1 éjtől)
Rövid hétvége (1 éjtől)
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Kiváló 2019. december 27.a párjával járt itt
A szoba,a wellness,az egesz szalloda kituno. A szemelyzet udvarias,keszseges. Az etelek finomak,bo valasztek. Az arak eleg magasak,mi kicsit hianyoltuk az esti szorakozasi lehetoseget-zene,tanc. Eppen ezert inkabb csak 1-2ejszaka eltoltesere ajalanam.
Ha Budapest kozeli szallodat keresek,maskor is szivesen megszallok ebben a szallodaban es kotom ossze a pihenessel.
Kiváló 2019. november 9.a párjával járt itt
A szoba, a wellness és ebédlő egyaránt nagyon jó színvonalú. A személyzet udvarias, figyelmes! A wellnessben a 25 méteres úszómedence nagyon jó sportolási lehetőség azzal együtt, hogy délutánonként kb. 2 órára az ifjú úszónemzedék edzései miatta a medence kétharmada foglalt.
2019. szeptember 26.barátokkal járt itt
Elsősorban zártkörű rendezvényeknek alkalmas vagy nászutasoknak alkalmas, a wellness szolgáltatás és medencék száma azért még kívánnivalókat és fejlesztéseket igényelne az fizetendő árak, és a hasonló szállásokkal összevetve, de mind az ellátás - mind a szobák első osztályúak, készséges személyzettel nyugalmas környezetben.
2019. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Arra jo ez az utazás ha az ember 1-2 napot szeretne eltölteni, de szerintem nyaralásnak nem jo... Nagyon kevés volt a medence....ehhez képeset viszont az ára nagyon magas volt. A személyzettel viszont teljesen meg voltunk elégedve...
2019. július 20.a párjával járt itt
Egy éjszakát tartózkodtunk, a szoba nagyon jó volt, delux lakosztályban voltunk. A teraszra én egy napozóágyat is tennék, de egyébként nagyon tetszett. Ár érték arányban, egy éjszakás ár szerintem magas, illetve mi 17 óráig voltunk, és ebbe a 9000 Ft plusz költségbe, egy ebédet még bele tehettek volna.
2019. július 15.kollégákkal járt itt
Egy tipikus céges csapatépítő hotel. Kb. 25 km-re fekszik Budapest határától, a kijutás időigénye forgalomfüggő. A faluban nincs semmilyen látnivaló, így itt praktikusan megvalósulhat a vezetők vágya, hogy a tréningező kollégák ne járkáljanak ki, itt a környéken úgysem találnak semmit, ami miatt érdemes lenne elhagyni az objektumot.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - SzobákAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - SzobákAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - VendéglátásAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - BelsőAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső képAbacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - Külső kép
2019. július 6.gyerekekkel járt itt
Két 12 évesgyerekkel töltöttünk 5 éjszakát a hotelben. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt. Bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzájuk készségesen segítettek. Talán egy kinti medence még tökéletesebbé tenné a pihenést. Az ételválaszték bőséges volt,mindenki talált kedvére valót,még a válogatós fiú unokám is. Köszönjük a vendéglátást.
Kiváló 2019. június 25.a párjával járt itt
Lányomék ajánlották ezt a hotelt, mert jó kikapcsolódás volt a 4 tagú családnak. Valóban jó választás volt. Mi is jól éreztük magunkat a csodálatos környezetben található szállodában. Kedves személyzet, finom ételek vártak bennünket. Tiszta vizű wellness részleg igazi élmény volt. Egyetlen dolgot hiányoltunk, az az, hogy nincsenek szabadtéri medencék. Ide bármikor visszamennénk.
Kiváló 2019. április 28.kollégákkal járt itt
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4.
Átlagos 2019. március 7.kollégákkal járt itt
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :(
Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve felvágottak látványa nem volt túl ínycsiklandó.
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen
2053 HerceghalomGesztenyés út 3.
• fedett úszómedence • szauna • kozmetika • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár