Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Elsősorban zártkörű rendezvényeknek alkalmas vagy nászutasoknak alkalmas, a wellness szolgáltatás és medencék száma azért még kívánnivalókat és fejlesztéseket igényelne az fizetendő árak, és a hasonló szállásokkal összevetve, de mind az ellátás - mind a szobák első osztályúak, készséges személyzettel nyugalmas környezetben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Arra jo ez az utazás ha az ember 1-2 napot szeretne eltölteni, de szerintem nyaralásnak nem jo... Nagyon kevés volt a medence....ehhez képeset viszont az ára nagyon magas volt. A személyzettel viszont teljesen meg voltunk elégedve...

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Egy éjszakát tartózkodtunk, a szoba nagyon jó volt, delux lakosztályban voltunk. A teraszra én egy napozóágyat is tennék, de egyébként nagyon tetszett. Ár érték arányban, egy éjszakás ár szerintem magas, illetve mi 17 óráig voltunk, és ebbe a 9000 Ft plusz költségbe, egy ebédet még bele tehettek volna.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Egy tipikus céges csapatépítő hotel. Kb. 25 km-re fekszik Budapest határától, a kijutás időigénye forgalomfüggő. A faluban nincs semmilyen látnivaló, így itt praktikusan megvalósulhat a vezetők vágya, hogy a tréningező kollégák ne járkáljanak ki, itt a környéken úgysem találnak semmit, ami miatt érdemes lenne elhagyni az objektumot.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Két 12 évesgyerekkel töltöttünk 5 éjszakát a hotelben.A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt.Bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzájuk készségesen segítettek.Talán egy kinti medence még tökéletesebbé tenné a pihenést.Az ételválaszték bőséges volt,mindenki talált kedvére valót,még a válogatós fiú unokám is.Köszönjük a vendéglátást.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
májusban voltunk a férjemmel a hotelban. A város kicsi,de nagyon rendezett. A hotel modern ,tiszta,rendezett nagy befogadóképességű. A személyzet kedves,segítőkész, udvarias. Az ételek kifogástalanok voltak,és nagy volt a választék. A wellness egy kicsit kicsi volt a hotel nagyságához képest,de "sok jó ember kis helyen is elfér" csak akarni kell.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Párommal a közelünkben szerettünk volna kicsit pihenni, így esett a választásunk a hotelre. Amint odaértünk már meg is kaptuk a szobánkat, ami a 4. emeleten volt. Bejelentkezéskor, igaz barátságosak voltak, de túl sok infót nem kaptunk, sem az étkezésekről (időpontokról), sem az esetleges programlehetőségekről. A szobánk nagyon tetszetős volt, tiszta és tágas, nagyon tetszett nekünk.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon finom, ízletes ételek gazdag választékával találkoztam, bár süteményekben gyengék. Szobák tágasak, kényelmesek voltak, a TV viszont használhatatlan a hosszú leírás ellenére. Jó meleg szauna, azonban az úszómedencét gyakorlatilag nem lehetett használni a kisiskolás-ovis úszásoktatás miatt, ami a szállóvendégeket kiszorította a medencéből.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Párommal jártam a szállodában, egy akciós lehetőséget vettünk igénybe. Nagyon tetszik a modern stílusú szálloda, kényelmes, közel van a lakóhelyünkhöz, hiszen Tatabányáról érkeztünk. Az ételek nagyon finomak voltak, a wellness nagyon hangulatos, habár kicsit zsúfolt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, bármikor szívesen visszajönnénk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, egyből megtaláltuk cím alapján. A személyzet kedvesen fogadott minket, egyből a szobánkhoz vezettek minket. A wellness részleg tiszta és igényes volt, bár több kisebb és melegebb medence lehetne.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 32.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, lovaskocsikázással, retró bulival, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal,
Érvényes: 2020.01.01-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.12. - 2019.12.12.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Érvényes: 2020.12.12-ig
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 14.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.760 - 24.320,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.07-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

HerceghalomX