Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
májusban voltunk a férjemmel a hotelban. A város kicsi,de nagyon rendezett. A hotel modern ,tiszta,rendezett nagy befogadóképességű. A személyzet kedves,segítőkész, udvarias. Az ételek kifogástalanok voltak,és nagy volt a választék. A wellness egy kicsit kicsi volt a hotel nagyságához képest,de "sok jó ember kis helyen is elfér" csak akarni kell.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Párommal a közelünkben szerettünk volna kicsit pihenni, így esett a választásunk a hotelre. Amint odaértünk már meg is kaptuk a szobánkat, ami a 4. emeleten volt. Bejelentkezéskor, igaz barátságosak voltak, de túl sok infót nem kaptunk, sem az étkezésekről (időpontokról), sem az esetleges programlehetőségekről. A szobánk nagyon tetszetős volt, tiszta és tágas, nagyon tetszett nekünk.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon finom, ízletes ételek gazdag választékával találkoztam, bár süteményekben gyengék. Szobák tágasak, kényelmesek voltak, a TV viszont használhatatlan a hosszú leírás ellenére. Jó meleg szauna, azonban az úszómedencét gyakorlatilag nem lehetett használni a kisiskolás-ovis úszásoktatás miatt, ami a szállóvendégeket kiszorította a medencéből.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Párommal jártam a szállodában, egy akciós lehetőséget vettünk igénybe. Nagyon tetszik a modern stílusú szálloda, kényelmes, közel van a lakóhelyünkhöz, hiszen Tatabányáról érkeztünk. Az ételek nagyon finomak voltak, a wellness nagyon hangulatos, habár kicsit zsúfolt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, bármikor szívesen visszajönnénk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, egyből megtaláltuk cím alapján. A személyzet kedvesen fogadott minket, egyből a szobánkhoz vezettek minket. A wellness részleg tiszta és igényes volt, bár több kisebb és melegebb medence lehetne.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakás csomagot választottunk, ami azt jelentette, hogy másnap este 5 óráig kellett elhagyni a szobát. Minden szép volt, csak hétvégén a wellness medence nagyon kevés volt ennyi embernek. A gyermek medencét is hiányoltuk. Az ellátás viszont kifogástalan minőségü és mennyiségü volt. Az óriás ágyak szuperek voltak, de nem illet hozzá az apró képernyőjü TV.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkaügyben töltöttem egy éjszakát a hotelben. Könnyen megközelíthető, impozáns hely, a személyzet kedvessége több, mint megfelelő. Ár-érték arány tekintetében picit többet vártam, de hozzáteszem, nincs nagy tapasztalatom a sokcsillagos szálláshelyek tekintetében. A szoba tágas, harmonikus, kényelmes a fürdőszoba is.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Nagyon tetszett a légkör, a személyzet felkészültsége és kedvessége. Nagyon kellemes a bár, figyelmes a kiszolgálás. A masszőr hozzáértése tagadhatatlan, tényleg fájt másnap a hátam. . Bármilyen problémával fordultam a személyzet tagjaihoz, gyorsan találtunk megoldást.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már az Abacusban. Számomra óriási előnye,hogy közel van Budapesthez. A minden évben aktuális anya-lánya ill. barátnő-barátnő programokat szerveztem ide. Pontosan azért,mert ezek az alkalmak az együttlétről,a jó beszélgetésekről szólnak,és nem az autóban eltöltött hosszú órákról,míg elérjük a szálláshelyet.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
szep, igenyesen felszerelt szalloda sajna,neha nagyon leterhelt a recepcio várni kell unokam nem a türelmeröl hires , de megcsak 3-eves a szoba,szep bar nemmindig feltöltöt(szapan -nincs csak keresre) wellness jo a viz is jo bar allandoan telthazas nemtul csaladbarat az etterem kelemes konyha nos-ami idevonza az embereket sajna nincs gyerekszoba, pedig sok kisgyerekkel erkezö igenyelne ugyerzem megelegedtek a szep hotellel ideje lenne tovablepni meg több gyerekszolgáltatást kitalálni.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.421,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 24.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Velence
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, várbelépőkkel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
The Aquincum Hotel Budapest
Érvényes: 2019.09.23-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 5.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Herceghalom
2-3 éjszaka 18.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, masszázzsal, wellness és sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HerceghalomX