Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Lányomék ajánlották ezt a hotelt, mert jó kikapcsolódás volt a 4 tagú családnak. Valóban jó választás volt. Mi is jól éreztük magunkat a csodálatos környezetben található szállodában. Kedves személyzet, finom ételek vártak bennünket. Tiszta vizű wellness részleg igazi élmény volt. Egyetlen dolgot hiányoltunk, az az, hogy nincsenek szabadtéri medencék.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4. emelet) Minden tiszta, tágas, praktikus volt, az étkezésekkor a bőség zavarával küzdöttünk.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes helyszíne akár egyéni és csoportos kikapcsolódásra is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Tiszták voltak a szobák, kedves,segítőkész volt a személyzet, az ételek is kifogástalanok voltak.Nagyon különleges ételek voltak a vacsoránál. A wellnessnél annyit hiányoltunk, hogy lehetett volna még pluszban egy melegvizes medence. De szép volt a wellness részleg is.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon,kellemes,szálloda az Abacus,kellemes csendes helyen.Bárki,ki pihenni akar,csak ajánlani tudom.Köszönöm a szálloda alkalmazottainak,a kellemes pihenést!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
2 éjszakát töltöttünk itt a párommal, minden igényünknek maximálisan megfelelt. Nagyon szép szoba,igényes wellness,tiszta környezet. Konyhája rendkívül ízletes választékos,mindig van ínyenc fogás is, ami nem feltétlenül jellemző a svédasztalos vacsoránál. Személyzet figyelmes,udvarias,segítőkész. megközelíthetősége is elfogadható.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy felejthetetlen Szilvesztert töltöttünk a szállodában. Jó volt a hangulat, kedves a személyzet és nagyon finomakat ettünk! A szobáink is tiszták és kenyelmesek voltak. Jó választás volt!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Jól éreztük magunkat. Szeretettel fogadtak bennünket. Jó volt a fürdő, kedvesek az dolgozók. Finom és nagyon sok volt az étterem kínálata. Hozzájárultak, hogy részemre a család felhozza az élelmet (rokkant lévén).
Minden jól működött, kár, hogy csak 3 éjszakára volt pénzünk. Szívesen maradtunk volna még pár napot!
Köszönjük!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Könnyen és gyorsan elérhető Budapestről. Már a recepció egy élmény, gyorsak, kedvesek és részletes tájékoztatást adnak. A szolgáltatások igénybevétele utalványokkal egyszerű. A szoba szép, tiszta és kényelmes, a fürdőszobából csak a bidé, vagy funkciójának megfelelő más lehetőség hiányzott. Külön öröm volt a nagyítós smink tükör,apróság de nagy segítség.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Érvényes: 2021.05.05-ig
The Aquincum Hotel Budapest
Érvényes: 2019.09.23-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Herceghalom
2-3 éjszaka 18.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, masszázzsal, wellness és sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HerceghalomX