Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,4
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Gyenge 2023. december 4.a párjával járt itt
A környezet és a hotel szépsége elvitathatatlan! A kastély szárnyban télen a szobában a hőmérséklet 17 fok, ami éjjel nappal ugyanennyi volt, a szobát felár ellenében foglaltam. A csomag tartalmazott masszázs kedvezményt amiről a fizetésnél derült ki, hogy nem tudják figyelembe venni, mert nem adtam le a masszőrnél.
Kiváló 2023. április 12.családjával járt itt
A szálloda alapvetően jó. A személyzet segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részleg kicsi. Ha valaki később megy vacsorázni akkor már nem sok fogásból választhat. Például mi negyed kilenckor érkeztünk. Azért olyan későn , mert előtte tömve volt az étterem és nem szerettünk volna verekedni az ételért.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Gyönyörű a Hotel! Nagyon szépek a szobák, és minden helyiség, gyönyörű minden, tisztaság igényesség! Csodálatos parkja van! Nem is kell elhagyni a hotelt bent is ellehet tölteni az időt! Kiváló a reggeli és a vacsora! Mindenkinek aki teheti elkell menni!!
Kiváló 2022. június 26.a párjával járt itt
2022 júniusában töltöttem itt 4 éjszakát a szerelmemmel. Az elhelyezés ( ZÖLD HÁZ 5 - ÖS SZOBA ) fenomenális volt. Minden adott volt a jó pihenéshez. Ételek fantasztikusak és bőségesek voltak. Étteremben az árak normálisak voltak. Egyáltalán nem voltak elszállva attól függetlenül, hogy 4*-os.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - SzobákHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - Egyéb
2021. december 27.gyerekekkel járt itt
Biztosan más véleményem lenne a helyről, ha nem a tél közepén érkezünk ide. A tavaly meghiúsult karácsonyi utazást most valósítottuk meg, sajnos akkor érkeztünk mikor mint kiderült, előtte nem működött a mi lakrészünkben a fűtés, aznap indult újra.
Kiváló 2020. október 2.gyerekekkel járt itt
Egy szerencsés helyzetből kifolyólag volt lehetőségünk ellátogatni a szállodába, ami minden várakozásunkat felülmúlta. A személyzet minden pillanatban elérhető volt és nagyjából nem volt olyan helyzet, amit ne tudtak volna megoldani és nem volt olyan kérés, amire ne lett volna megoldásuk.
2020. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Személyzet mindenki szuper volt. Tisztaságra 4et adtam, de csak azért mert igazából tiszta volt minden, viszont vmi volt a fürdővel. . . Éjszaka mindig csatorna szag lett. Első éjjel után szóltunk vmit csináltak (gondolom) mert következő este rendben volt, viszont 3 éjjel újra. Nem szóltunk már mert amúgy is jöttünk el. . .
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2020. március 3.a párjával járt itt
Igazán példaértékű az a munka, amivel ezt a szép, régi kastélyt felújították. Minden porcikája a mai kornak megfelelően élhető, de jelen van benne a történelem, a múlt levegője. Egyedül a wellness részleg szűk kicsit a mai igényekhez képest, de ottjártunkkor éppen annak bővítésére készültek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
2020. január 12.a párjával járt itt
Kíváncsian érkeztünk 4 napos kikapcsolódásunk, pihenésünk helyszínére, mivel ezt hozta nekünk a Jézuska. Ami tetszett:
kényelmes szoba, világos fürdő, ízletes ételek, ha fogyott folyamatosan töltötték fel a svédasztalt, kedves, barátságos személyzet, csendes környezet.
Átlagos 2020. január 2.gyerekekkel járt itt
Építő és javító szándékkal írom:
Májusban voltunk először itt családostul,két felnőtt, két 20 éves és egy 15 éves gyerekkel. Akkor el voltunk ragadtatva, ezér jöttünk vissza dec végén, 4 napra. Csalódás volt. Erősen hanyatlott a színvonal. Példák:
- első este a wellness jó volt, szauna 95 fokos még fél 9 után is.