5. Büfé Hévíz

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

5. Büfé Hévíz vélemények

Szörnyű 2023. február 23.családjával járt itt
A hely egyetlen előnye, hogy a nagy parkolóra nyílik. Árképzése vetekszik a környékbeli hangulatos beülős éttermék árával, ízvilága az útmenti, gyengébb pléh kocsmákéval. Legmegdöbbentőbb, hogy az adagok mennyisége nem éri utol az általános iskolai alsó tagozatos menzák átlagos adag méretét. . Viszont egy pohár csapvíz is fizetős. . .
Szörnyű 2022. december 17.a párjával járt itt
Korábban (kb. 1 éve) már jártunk ezen a helyen, ebédeltünk, söröztünk, rendben volt. Ma viszont csalódtunk. A rántott karaj nem karajból készült ( rágós combból) , ráadásul az egyik szelet büdös volt. Mindezt mirelit fekete mintás sült krumplival tálalták. Amikor a végén jeleztük, hogy a hús azért maradt a tányéron, mert büdös, szó nélkül vitték el.
Átlagos 2022. november 6.gyerekekkel járt itt
A nagy fizetős parkolónál lévő egység egy átlagos kifőzde, gyorsbüfé szintű ételeket kínál, amelyekkel leginkább a hazai strandokon lehet találkozni. Kiülős terasz, bent viszonylag sok asztallal. A rendelés és a fizetés a pultnál történik, ha elkészül az étel, a pulthoz kell menni.
Kiváló 2021. augusztus 11.családjával járt itt
A tulaj és az alkalmazottak is maximálisan kedvesek az ételek finomak, nem nevezném étteremnek, inkább kifozdenek, az árak a Hévízi árakhoz képest jók. Este 10 ig vannak nyitva, de nem zavarják el az embert, ha meg nem üres a pohara. Szinte az egyetlen hely, ahol nem vacak fa padokon, székeken kell ülni, hanem párnázott székeken.
Átlagos 2020. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Egy kirándulás alkalmával tértünk be ebbe a kis büfébe. Elég sokminden közül lehetett választani. Én leveses vagyok,ezért menüt választottam. Volt aki gyrost és volt aki más sültet.
Többre számítottam,de sajnos csalódtam. Sablonos ízek,némely étel olyan volt mintha otthon csináltuk volna. Semmi extra.
Nem is sorolható éppen a legolcsóbb helyek közé.
Szörnyű 2019. július 11.a párjával járt itt
Minden szép és jó,ki véve a kiszolgáló figyelmetlensége,kersz egy menüt és kapsz egy levest. A menü halászlé túrós csuszával ami 1290 ft. Helyette kaptunk egy adag halászlét 1550 ft. El fogyasszuk a halászlét varjuk a túrós csuszát erre szép sunyi lépéssel ki sétált és le törölte a tábláról a halászlé menüt.
Kiváló 2018. szeptember 10.a párjával járt itt
Más szomszédos agyondicsért étterem miatt sétáltunk arra a piac mellett, de megkapott a büfé berendezése, kellemes hangulat, akár nem is ott lett volna a helye. Mert klasszikusan tengerész jellegű a díszítés összessége, kiemelkednek a belső tonett stílusu székek, kellemes textil bevonatu pad az asztalok mellett, hátul a kánikulát hűsítő csodás havas táj fehérlett és minden étel ki volt állitva tehát nem volt zsákbamacska.
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Egy jó kis magyaros gyorsbüfé, igazából ennyi. De ez bőven elég ha finom a kaja és kicsit kedves a kiszolgáló személyzet! Pláne ebben a városban mert hiszen sok helyen csak mogorván beszélt velünk a pincér!
A mi általunk fogyasztott étel (sült kolbász) tökéletes volt.
Az ár érték arány is teljesen tökéletes.
A tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!
5. Büfé Hévíz - Külső kép5. Büfé Hévíz - Étlap/itallap
Kiváló 2016. szeptember 1.egyedül járt itt
A hévízi 5. büfé azt hiszem teljes mértékben azt nyújtja, amit az ember vár tőle. Hatalmas sült kolbászok, véres hurka, májas hurka, sült halak, csülök, oldalas, székelykáposzta, csirkecomb, rántott húsok, hogy csak a fő ételeket említsük. Stílszerűen rusztikus, néhol humoros belső dekoráció teszi a helyet egyedivé. Mindenképpen érdemes ide betérni egy sültkolbira.
5. Büfé Hévíz - Külső kép5. Büfé Hévíz - Étlap/itallap5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Étel/ital5. Büfé Hévíz - Külső kép5. Büfé Hévíz - Külső kép5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Belső5. Büfé Hévíz - Külső kép