Liget Étterem & Pizzéria Hévíz
8380 Hévíz, Petőfi Sándor u. 7.

Liget Étterem & Pizzéria Hévíz a térképen

Wellness csomagok Hévíz városában

Liget Étterem & Pizzéria Hévíz vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Este a szúnyoginvázió közepedte tértünk be egy vacsorára. Meleg volt. szúnyog volt. Nehezen tudtuk eldönteni, hogy bent vagy kint üljünk-e le. Látszott a felszolgálónő szájtartásán, hogy kissé fárasztja ez a határozatlanság. . . Azt reméltem a vacsora nem lesz ilyen fanyar, ha már hősiesen tűrtük a rosszalló tekintetet, a hőséget és a vérszívók hadát.

2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hévízen voltunk a barátnőmmel, mivel a szállodánkban félpanziós ellátás volt, itt fogyasztottuk az ebédet. Nagyon finom volt. A felszolgálók aranyosak. Árban is megfelelő. Ide bármikor visszatérek, ha Hévízen járok. Tudom ajánlani mindenkinek. Téliesített , és benn az épületben is van felszolgálás. Jó helyen van könnyen megtalálható!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben,ebédeltünk a Liget étteremben. A mindent kritizáló kamasz kislányunokám is megdicsérte a gyorsan és kedvesen felszolgált fokhagymakrém levesét,és a cordon bleu-t. A terasz tele volt,ezért odaült egy házaspár akik Hévízen töltötték a szabadságukat. Ezalatt rendszeresen itt étkeztek,Ők is pozitívan értékelték az éttermet.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Évek óta kerülgettük az éttermet, de valahogy mindig kimaradt. Nem bántuk meg, hogy végre itt ebédeltünk. Kedves, gyors kiszolgálás. Finom, megfelelő mennyiségű ételek. Apróság ugyan, de az evőeszköz "stílusa" nekem sokat emelt a komfortérzeten. Az árak "hévíziek", főleg a sör ,de Német-Orosz a város, rég nem Magyar. A pizza készletet is ki fogjuk próbálni.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Családi séta közben fedeztük fel. Feltűnt a hangulatos terasz sok vendéggel. Megbeszéltük, hogy aznap ott vacsorázunk. Szerencsére este volt hely. A kiszolgálás gyors és készséges. Az ételeket szépen tálalják, bőséges és finom. Az italokkal sem volt semmi gond. A család mind a négy tagja elégedetten távozott és másoknak is szívesen ajánljuk a helyet.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Házassági évfordulónk alkalmával a Liget Étteremben vacsoráztunk férjemmel. Korábban még nem jártunk Hévízen, így nem ismertük az éttermeket sem. Interneten néztünk utána a szállodánk közelében lévő éttermeknek és erre esett a választásunk. Hangulatos, szép, tiszta hely, a személyzet kedves, kiválóan végzik a munkájukat.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Most voltunk először, nem bántuk meg. Szép beltér, figyelmes és gyors kiszolgálás, korrekt felszolgáló, finom borok és finom ételek. Az egyik fő profil a 11:00-15:00 közötti menüztetés (nem számoltam, de kb. 8-10 féle menüből lehet válsztani) és pizzéria. (Helyben sütve, kemencében, akár kívánság szerint.

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
3 napra mentem Hévízre, ahol a Panorámában szálltam meg két éjszakára. A 3. napon még kihasználtam az időmet fürdésre, de a hazaút előtt egy könnyű ebédet akartam elfogyasztani. A Liget Étterem nyolcféle menüt hirdet, a többsége eléggé "magyaros", azaz zsíros-hagymás-fűszeres ételnek tűnt. A legkönnyebb ebéd volt a legolcsóbb: paradicsomleves (levesbetét: főtt rizs) és rántott tengeri hal rizzsel.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Nagyon jó élményt jelentett, hogy az első hévízi napunkon a Liget étteremben ebédelhettünk, napozhattunk, felfrissülhettünk és feltöltődhettünk. Remek vendéglátókkal találkoztunk, akik szinte kitalálják a gondolatunkat, hagyják, hogy jól érezzük magunkat és mindent a megfelelő időben hoznak. Egyszerű menüt ettünk, de pont elég volt és nagyon finom.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
Több éve üdüléseink alkalmával visszatérünk ebédelni, ebbe a vendéglőbe. Az ár érték arány nagyon jó. Gyors, pontos, kiszolgálás. Kiemelném a személyzet kedvességét. Évek alatt mindig kedvesek, mosolygósak voltak. Nagyon kellemes a teraszon étkezni, ha az idő engedi. A mellékhelyiség is rendben tartott.

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Ács Apartman
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.12.22.
Orwa Apartman II.
EMAN Apartmanház Sárvár
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.12.16.
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
2019.08.25. - 2019.09.21.
Caesar Panzió
Pápa
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.23.
Annamária Apartmanház
2019.08.25. - 2020.08.24.
Hévíz Apartman
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.20. - 2019.12.08.
Apartman Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, biliárdhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.11.30.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Hévíz
Palace Hotel  Hévíz
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Liget Étterem & Pizzéria HévízX