Reblaus Grill és Borozó Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Reblaus Grill és Borozó Hévíz vélemények

Kiváló 2021. szeptember 30.a párjával járt itt
Mi idén júliusban voltunk nyaralni és olyan Apartmanban szálltunk meg, ahol volt Reblaus kedvezményünk.
Csodálatos panoráma, kedves kiszolgálás, finom ételek, barátságos árak.
Ja és persze a fokhagymakrémlevesük mennyei, csak ajánlani tudom.
Csak annyi negatív dolgot tudnék írni, hogy volt egy két macska és mindig oda jöttek mikor ettél is. Nem vagyok állat gyülölő, csak allergiás vagyok a macskákra.
Reblaus Grill és Borozó Hévíz - EgyébReblaus Grill és Borozó Hévíz - EgyébReblaus Grill és Borozó Hévíz - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 28.a párjával járt itt
Nosztalgiából tértünk be, de csak egy sörre. Mondjuk kettő lett belőle. Akkor most mondom, hogy Pécsi világost csapolnak. Régebben barna is volt, de az a sör talán már a boltokból is eltűnt. Kellemes hely, nagyon szép kilátással. És ez az, amiért mi is betértünk. Láthatóan mások az ételt részesítették előnyben.
Reblaus Grill és Borozó Hévíz - Külső képReblaus Grill és Borozó Hévíz - Külső képReblaus Grill és Borozó Hévíz - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 10.a párjával járt itt
Elsétáltunk Egregyre , mert mondták , hogy erre borospincék vannak . Tényleg így van , egyik a másik után . A hegyoldalra épültek , körülöttünk gyönyörű panoráma . Csak borozgattunk , egy zsíros "deszka" mellett . Nagyon finom bort kaptunk , a kenyér hagyott némi kivánnivalót magaután . Azon csodálkoztam , hogy tudnak vidéken ilyen rossz zsírt találni .