Sissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz vélemények

2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Alsópáhokról mentünk át egyik nap a lányommal egy kisebb kirándulásra, a Tavirózsa tanösvényt és az új lombkorona kilátót néztük meg. Az erdőből csakhamar a belvárosban találtuk magunkat, ahonnan a Hévízi-tó partja felé indultunk, de egy komplex építkezés miatt sok lezárt területbe, kordonba ütköztünk.
Sissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - EgyébSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - Egyéb
Átlagos 2020. szeptember 23.a párjával járt itt
Egyik előnye, hogy közvetlenül a hévizi buszpályaudvar mellett van, így, ha várni kell az autóbuszra (ahogy nekünk is), be lehet ülni sütire, kávéra, fagyira, stb (ahogy mi is tettük). Nem mondom, hogy megbántam, mert végül is kellemes hely, fogyasztás esetén a mosdó használható, de nem szabad sokkal többet elvárni a külső alapján.
Sissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - Étel/italSissy Kávézó & Fagylaltozó Hévíz - Mosdó