Hotel Erzsébet Hévíz ★★★

Hotel Erzsébet Hévíz
Hotel Erzsébet HévízHotel Erzsébet Hévíz
Hotel Erzsébet HévízHotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz bemutatkozása

A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében helyezkedik el. A szálloda 47 ízlésesen berendezett szobája, melyből három nappalival bővített, kényelmes elhelyezést biztosít vendégei számára. Minden szoba rendelkezik klímaberendezéssel, saját fürdőszobával, színes televízióval, rádióval, telefonnal és minibárral.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Erzsébet Hévíz vélemények

Gyenge 2022. november 2.gyerekekkel járt itt
Nem volt működőképes WiFi a szobánkba. Nem tudtuk a törölközőt megszárítani a másnapi strandhoz, mert nincs egy szárító amire kiteríthető, ezt orvosolták plusz törölközővel amikor szóltunk. A tisztaság szelektív, nem terjed ki pl. a szappanadagoló tetejére, amin több hetes koszréteg volt, ez több dologra igaz volt.
2022. október 9.egyedül járt itt
Szép a város. Idegenforgalomból él, de egyre nehezebb az egyedi igényeknek is megfelelni és a színvonalat is tartani. Nekem tökéletesen megfelelt arra a célra, hogy régi emlékeket elevenítettem fel. Jó volt, hogy a túl sok luxuslehetőség mellett a laposabb pénztárcájúakat sem zárják ki. Tökéletes kikapcsolódás 4 napra. . . . Ajánlom a földön járóknak.
2022. március 7.a párjával járt itt
Nagyon jó szállás, jó adottságokkal, mindenhez közel! Sajnos a wellnes részleg: kettőből csak egy szauna volt használható, a jakuzzi és a másik szauna vírushelyzet :) miatt zárva! ! Úgy volt hirdetve, hogy létszám svédasztalos vacsora/ vagy három fogásos vacsora : az étterem péntek este tele volt de a svédasztalos vacsora elmaradt!
Kiváló 2020. január 12.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló, aki a város központi részen szeretne megszállni. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és barátságos. Reggeli vacsora megfelelő. Hotel Erzsébet szállodát ajánlani tudom.
2019. március 10.egyedül járt itt
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét szereztek nekem, és más kedves megnyilvánulásuk is volt.
Szörnyű 2018. december 29.gyerekekkel járt itt
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk. A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen! Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz! Erről készítettem fotokat! Mindezt 60.
Hotel Erzsébet Hévíz - SzobákHotel Erzsébet Hévíz - SzobákHotel Erzsébet Hévíz - EgyébHotel Erzsébet Hévíz - EgyébHotel Erzsébet Hévíz - EgyébHotel Erzsébet Hévíz - EgyébHotel Erzsébet Hévíz - SzobákHotel Erzsébet Hévíz - EgyébHotel Erzsébet Hévíz - Egyéb
Átlagos 2018. december 26.egyedül járt itt
Személyzet segítőkész! A szoba viszont hideg volt, míg egyik recepciós hölgy nem adott tippet, hisz a folyóson van a termosztát. Karácsonyi csomag keretében voltam, de meglepett, hogy a délutáni sült gesztenye 20 perc alatt elfogyott és nem volt több, így lemaradtam róla. Apró süteménynek se híre, se hamva.
Kiváló 2018. december 12.a párjával járt itt
A szobánk nagyon hangulatos, a berendezés stílusos volt, nem hasonlított a régi szakszervezeti üdülőkhöz, mint általában a legtöbb szálloda. Szép nagy szoba, kényelmes fotelek, egyedi függöny, boltíves kialakítású ajtónyílás, stb. Nagyon tetszett, hogy lehetett választani ebéd és vacsora között a félpanzió keretén belül.
Gyenge 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
Nászutas lakosztályban szálltunk meg a párommal,az érkezéskor a hölgy még kedvesen fogadott de pár óra múlva elég lekezelő volt. A szobához pezsgőfürdős kád tartozott ami iszonyú bűzt engedett magából,többször jeleztük a problémát nem történt semmi csak az utolsó napon,egyszer tudtuk használni.
Átlagos 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Az ajándék masszást 6000 ft. értékben felszámolta a hölgy plusz 1 ott nem töltött éjszakát 5 nap parkolás 5 nap idegenforgalmi adó és 6éjszakát számolt holott csak 5 éjszakát aludtunk a hotelben,igy kissé csalódottan távoztunk. A légkondihoz nem kaptunk távírányitot csak utolsó nap,szólni kellet hogy nagyon meleg van,a zuhanyozó rosz volt a férjem javította meg,hát nagyjából ennyi.
Hotel Erzsébet Hévíz a térképen
8380 HévízErzsébet királyné útja 13-15.
+36 83 342035
• szauna • infraszauna
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1100 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár