Kék Villa Apartmanház Hévíz

Kék Villa Apartmanház Hévíz
Kék Villa Apartmanház HévízKék Villa Apartmanház Hévíz
Kék Villa Apartmanház HévízKék Villa Apartmanház Hévíz

Kék Villa Apartmanház Hévíz bemutatkozása

A fedett úszómedencével, szaunával és komfortos szobákkal rendelkező Kék Villa Apartman Hévízen várja vendégeit. A jótékony hatásáról híres tófürdőtől, mely 200 éves múltra tekint vissza, mindössze 250 méterre kínálja pihentető szolgáltatásait a 8 szobás apartman.

A Kék Villa Apartmanház legnépszerűbb csomagjai

Kék Villa Apartmanház Hévíz - Kedvező ajánlat (min. 2 éj)
Kedvező ajánlat
Kék Villa Apartmanház Hévíz - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kék Villa Apartmanház Hévíz vélemények

Átlagos 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Összességében azoknak ajánlom a szállást, akik inkább megszállni szeretnének, nem pedig kifejezetten a wellnessre fókuszálnak. Negatívum volt számomra, hogy a zuhanyzó nem volt valami bizalomgerjesztő, függöny helyett roló volt, ami kissé átlátszott. A wellness részleg 8-tól 19 óraig használható csak, és a medence rész a kiírt 26-28 fok helyett 20 körül volt.
Szörnyű 2022. június 3.a párjával járt itt
Az érkezéskor tudtuk meg, hogy a szálláshelyen nem lehet parkolni, majd a tömött városban, hosszas keresgélés után sem találtunk megfelelő parkolóhelyet. Mikor ezt szóvá tettem, a recepciós hölgy egyáltalán nem volt segítőkész, kedvessége azonnal elszállt. Ezen túl a felajánlott szoba hangulata siralmas, berendezése, ágyneműje kopott, klíma nincs.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 11.a párjával járt itt
Ajándékba vettem a páromnak egy 2 éjszakás csomagot. Mivel messze lakunk, úgy döntöttünk, hogy megtoldjuk még 1 nappal, Jól tettük. A személyzet kedvesen fogadott, bármiben segítségünkre volt. Kényelmes, tágas szobát kaptunk. (Naponta ürítették a kukánkat. ) A wellnest is kipróbáltuk, pedig a híres tó napi programunk volt.
Kiváló 2021. október 29.barátokkal járt itt
4 alkalommal jártunk már a szálláson, mindig jól éreztük magunkat. Ajánlani tudom mindenkinek! Recepciós különösen előzékeny és kedves.
Kiváló 2021. augusztus 14.barátokkal járt itt
Barátságos, kedves, segítőkész volt a panzió vezetője, aki egyben a vendégek ellátásáról is gondoskodott!
Kiváló 2020. szeptember 7.a párjával járt itt
Másodjára jártunk itt és nagyon megkedveltük. Ár-értékarányos , tiszta. Mindenki nagyon kedves a szállás családias. Köszönjük
2018. december 26.egyedül járt itt
A személyzet nagyon kedves volt! Reggeli a célnak megfelelt, mindig töltve voltak a tálcák. Arról nem tehettek, hogy a szálló vendégek 90%-a nem magyar volt és bizony viselkedni tudni kell, amit Ők nem nagyon tudtak. Kicsi helység zengett a társalgásuktól. Érezhető volt, hogy két idegen társaság egymással társalog távoli asztalok ellenére.
2018. augusztus 6.barátokkal járt itt
Köszönjük a kedves fogadtatást! Az apartmanház nagyon jó helyen van, közel mi mindenhez. Tiszta, rendes volt a szobánk, bár néhány dologra már ráférne a felújítás. Az ágyon a szivacs már igen csak ki van feküdve, így az ember gurul rajta. Tetőtérben voltunk, így nagyon meleg volt a szobánk, egy klíma sokkal komfortosabbá tudná tenni a helyet.
2018. március 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett minden amit önök nyújtottak a szolgáltatás is nagyon jo volt!Nagyon tetszett,hogy közel volt a medence!A reggeli nagyon jó volt minden alkalommal!A személyzet is nagyon kedves volt!Ezuton szeretném megköszönni,hogy ott tölthettem családommal egy hétvégét!Minden tökéletes volt!
Átlagos 2018. január 17.a párjával járt itt
Az első és utolsó napon szolgálatban lévő recepciós hölgy nagyon kedves és segítőkész volt, a személyzet többi tagja finoman fogalmazva nem volt túl lelkes (vádló tekintet a medence mellett 15 perccel a "takarodó" ideje előtt, reggeli sürgetése szintén fél órával hamarabb stb.
Kék Villa Apartmanház Hévíz a térképen
8380 HévízSzéchenyi u. 19.
1900
• fedett úszómedence • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)