Szent András Fogadó Hidegség

Szent András Fogadó Hidegség
Szent András Fogadó HidegségSzent András Fogadó Hidegség
Szent András Fogadó HidegségSzent András Fogadó Hidegség

Szent András Fogadó Hidegség bemutatkozása

A Szent András Fogadó a Fertő-Hanság Nemzeti Park területén, Hidegség faluban található, zöldövezeti környezetben a kerékpáros úttól mindösszesen száz méterre.

Palatinus Hotel Sopron - Karácsony
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Szent András Fogadó Hidegség vélemények

Kiváló 2020. október 20.a párjával járt itt
Nagyon ízléses, kellemes, szép a fogadó és a környezete. A vendéglátó bízik a vendégekben, így ez visszafele is működik. Jóleső érzés volt késő este megérkezni a barátságos, meleg, kicsi, de kényelem szempontjából praktikusan megtervezett vendégházba. Kielégítő választékból étkezhettünk reggelire.
Kiváló 2019. augusztus 12.a párjával járt itt
A 2-3 személyes szinte új apartmanban levő konyha kiválóan fel volt szerelve reggelihez, könnyű ebédekhez és vacsorákhoz is. Tűzhely, mosogató, hűtő van. Komfortos és tiszta mosdó, zuhanyzó és WC. Fiatalos, hangulatos szoba és kényelmes ágy volt, még így 50-en túl is értékeltük! ;) Nagyképernyős TV és Wifi is van!
2014. március 25.a párjával járt itt
Tavaly áprilisban jártunk a panzióban, egy kuponos akció kapcsán találtam rá erre a szállásra, és mivel a Fertő-tó körüli biciklizés már régóta a terveink között szerepelt, szívesen ellátogattunk ebbe a panzióba. A szobákat 14 órától lehetett elfoglalni, mi egy kicsivel korábban érkeztünk, de a kézséges személyzet azonnal megkezdte a szobánk kitakarítását.
Kiváló 2013. május 10.a párjával járt itt
Tegnap érkeztünk haza,olyan jól éreztük magunkat,hogy egy nappal tovább maradtunk. A környezet gyönyörű,minden tiszta,sokat bicikliztünk. Végre láttuk a Fertő tavat. Nem csalódtam! A fogadóban mindennel elégedettek voltunk,a lakoma fergeteges volt. Biztosan visszatérünk! Ajánlom mindenkinek!
Molnár Márta és Gábor
Kiváló 2013. április 26.családjával járt itt
Az a helyzet, hogy mi "csak aludni" járunk a panziókba, mert napközben városnézéseken veszünk részt (innen pl. egyik nap megkerültük a Fertő tavat. ) Mivel február végén voltunk a napok rövidek voltak, így többet tartózkodtunk a panzióban. De! Amilyen ellátást itt kaptunk az valami csodálatos volt. Családtagnak tekintettek bennünket (négyen voltunk).
Szent András Fogadó Hidegség - VendéglátásSzent András Fogadó Hidegség - VendéglátásSzent András Fogadó Hidegség - KörnyékSzent András Fogadó Hidegség - Külső képSzent András Fogadó Hidegség - KörnyékSzent András Fogadó Hidegség - Külső kép