Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely

4,6
a 23 hódmezővásárhelyi étterem közül
étterem, kocsma, pub, bár
Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely
Bagolyvár Music Pub és Étterem HódmezővásárhelyBagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely - Napi árak reggelis ellátással
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely vélemények

Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Amikor még felnőtt gyerekeink velünk éltek, havonta több alkalommal jártunk ide, születés- és névnapokat is gyakran ünnepeltünk itt. Felejthetetlen élmény: nőnapon hatalmas csodás vörös rózsát kapott minden hölgy. 3 év után a hétvégén először kerestük fel az éttermet, ismét nagyon elégedettek voltunk!
Kiváló 2018. március 23.a párjával járt itt
Feleségem születésnapján választottuk egy estebédre az éttermet. Nem csalódtunk. Régi korok hangulatát idéző miliő, halk zene, udvarias kiszolgálás.
Kiváló 2017. október 9.családjával járt itt
Családias hangulat, fantasztikus ízek,látványos környezet és berendezés. Gyors és előzékeny kiszolgálás. Nem csak étterem : Élmény ! Mindenkinek csak ajánlani tudom . Évente egy rendezvény kapcsán pár napot a városban töltünk és a hely már törzshelyünkké vált. De ha a környéken járunk is ide térünk be feltöltődni.
Kiváló 2017. augusztus 10.családjával járt itt
A kedvenc éttermünk. Kellemes környezet, kiadós, ízletes ételek. A kedvencünk a Hátszín Rézi néni módra. Mindenkinek ajánlom aki nem fél a nehéz ételektől és szereti a marhát. A másik kedvenc a Santorini csülök gnocchival. Ez sem könnyű, de finom. Vagy a citromos Bécsi szelet.
Kiváló 2016. július 10.családjával járt itt
Születésnapi vacsorát tartottunk ebben az étteremben. Nagyon pozitív élménnyel tudtuk zárni az estét, mert nagyon udvarias a kiszolgálás, finomak az ételek. Minden születésnaphoz kapcsolódó kérésünket teljesítették, semmi nem volt akadály számukra. Minden igényes vendégnek tudom ajánlani!
Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - Étel/italBagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - Egyéb
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Párommal kedvenc éttermünk a Bagolyvár Étterem. Udvarias személyzet, kedves kiszolgálás. Finomabbnál-finomabb ételek, változatos menü. Mindenki megtalálhatja a kedvére valót. És természetesen nem utolsó sorban a hely. Tökéletes! Tényleg kifogástalan minden. Csak ajánlani tudom mindenki számára. Érdemes kipróbálni mind a helyet, mind pedig az ételeket!
Kiváló 2014. július 16. járt itt
Sajnos még csak egyszer voltunk a Bagolyvárban, de nagyon meg voltunk vele elégedve. A kiszolgálás rendkívül gyors volt annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben. A benti rész nagyon hangulatos és stílusos, a terasz is rendben van. Az ételek is finomak (Csülök creol módra: isteni), úgyhogy nincs mire panaszkodni. Biztosan visszajövünk a Bagolyvárba. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. május 19.a párjával járt itt
Több alkalommal esett már a választásunk a Bagolyvár étteremre, akár kettesben, akár családdal, eddig még sohasem csalódtunk. A választék és az ételek mennyisége is bőséges. Hűvös időben a forró tárkonyos vadragu leves például kellemesen átmelegített. A kiszolgálás igen udvarias, az étterem hangulata magával ragadó. Bátran ajánlom azoknak, akik még nem jártak itt!
2014. január 28.családjával járt itt
Vannak helyek, melyeknek a hangulata rabul ejt és ilyen esetben a konyha középszerűségét biztosan elnézem, de még a kisebb hibákat is. A Bagolyvár békebeli hangulata, a századforduló polgári miliője varázslatos. Több ízben is jártunk itt, ettünk összesen vagy tízféle ételt, beleértve a vegyes tálat, halászlevet, haltepertőt, ilyen-olyan húsokat.
Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - BelsőBagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - Étel/italBagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - BelsőBagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - Étel/italBagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely - Étel/ital
2014. január 8.gyerekekkel járt itt
Szegedről „elkirándulva” botlottunk bele eme kis étterembe. Kívülről már tetszett, hiszen hangulatot árasztott, és még a panelek sem zavartak a környéken. A beltér hangulatos és meggondolt. Családias – és nem is nehéz, hiszen egy családi házból alakították ki. A kiszolgálónk gyors és kedves volt.