Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely vélemények

Szörnyű 2022. április 30.a párjával járt itt
Tegnap a párommal elmentünk az étterembe ebédelni. Pizzát rendeltünk, a felszolgálók nagyon kedvesek és készségesek voltak. Az ételeket egész hamar megkaptuk ízre rendben is voltak. Két külön pizzát kértünk, én egy Quattro formaggi pizzát míg a párom egy songoku pizzát. Megettük, finom volt majd haza mentünk.
Kiváló 2022. február 9.családjával járt itt
Családommal már többször jártam a Bandula étteremben Hódmezővásárhelyen. Most vasárnap is ezt választottuk. Uj étlap uj ételek , kedves pincér fogadott bennünket. A választott , feltálalt ételek nagyon finomak voltak. A mennyiség is teljesen rendben volt. A retró piros fazékban a táskaleves különösen tetszett.
Visszatérünk még Önökhöz, és csak ajánlani tudom ismerőseimnek ! !
Kiváló 2018. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Múlt hónapban látogattunk el ide a párommal és a gyerekekkel. Réges-régen sokszor pizzáztunk itt, gyerekeknek kedveskedtünk ezzel, hogy ők is megkóstolhassák, hogy bizony itt ízletes a pizza. Nem mellékesen nekünk is volt mit ünnepelni, a 15. házassági évfordulónkat. Szép idő volt, így a hangulatos kerthelyiségben ültünk le.
Kiváló 2018. június 12.a párjával járt itt
Két hónappal ezelőtt jártunk itt a párommal. Az ennivaló finom volt itt is, az étlap árai nem volt drága. Bőséges ennivalót kaptunk. Nem kellett sokat várni az ennivalóra, udvarias kiszolgálás volt. Igaz a hangulat lehetett volna jobb, de ettől függetlenül jól éreztük magunkat. Ha valaki arra jár, térjen oda be, csak ajánlani tudjuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2017. február 28., kollégákkal járt itt
A hatalmas kerthelyiséget és az utcafront fedett teraszát látva rusztikusabb belső teret vártam. De amíg ámultam és bámultam a hangulatos belsőn, a pincérek már meg is jelentek: „Étlap, vagy svédasztal? ” És már ajánlották is a felhozatalt – kedvesen, nem tukmálósan. Megnyerő volt a svédasztal kínálata, így nem korlátoztuk magunkat az étlappal.
Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Külső képBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Külső képBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Külső képBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - BelsőBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - BelsőBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - BelsőBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Mosdó
2016. október 16.barátokkal járt itt
Kicsit rosszul esik, hogy pont én fogom lerontani a Bandula szép 5 csillagos gyűjteményét. De hát ez van. Voltam a Bandulában eddig háromszor, mindannyiszor távol állt az 5 csillagos/pontos/szívecskés teljesítménytől. Népszerűsége érthető, mivel komoly adagokat kínálnak, tűrhetően elkészítve, valamivel az átlag felett.
Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Külső képBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/ital
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
Ma megszállt minket a lustaság. Tehát menjünk ebédelni. Vásárhely mindössze 22 km. Gyerünk a Bandulába. Totál telt ház fogad 13,07-kor. A pincér máris ott van. Leültet egy 13 órára foglalt asztalhoz. Itt nincs várakozás,ha nem jön a foglaló vendég,már ott a másik. Ez esetben mi. Mire leülünk kezünkben az étlap.
Kiváló 2014. szeptember 19.a párjával járt itt
Ajánlani tudom mindenkinek. Régóta visszajárok ide. Kb. 30 éve van Rola az 1 emlékem. A közelébe laktam régebben . Sokat változott, s az előnyére vált a fejlődése.
Akár üzleti megbeszélésre 1 üditö mellett napközbe, vagy családi eseményekre, osztálytalálkozóra nagyon jó hely. A pizza-jukat is nagyon szeretjük ott fogyasztani, vagy házhoz rendelni.
Kiváló 2014. szeptember 18.családjával járt itt
Kitűnő étterem! A vezető nagyon rendes, kedves ember. Nélküle ez a hely nem lenne az első helyen. A kiszolgálás tökéletes, kedvesek a pincérek.
Aki erre jár üljön be egy ízletes ételre. Az étlap fent van a neten is. Akkora a választék, hogy nehéz is választani. Ha tehetjük csak a Bandula vendéglőbe megyünk.
Kiváló 2014. szeptember 17.a párjával járt itt
Már hosszú évek óta járunk ide és mindig elégedettek vagyunk az ételek mennyiségével, minőségével és a kiszolgálással is. Anno még csak pizzázni jártunk ide, aztán felfedeztük a specialitásokat is, amik nagyon elnyerték a tetszésünket. Anyukám 60. születésnapját is ott tartottuk. És a gyerekeink első éttermi élménye is a Bandulához köthető.