Fekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Fekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 15.családjával járt itt
Egy délutáni kávéra, süteményre tértünk be. A belső tér nagyon hangulatos, szép, a kávé és limonádé finom volt. Ettünk még egy mákos gubát, egy csoki tortárt, egy sajttortát és egy nagyi szilvás palacsintát. Mindegyik isteni finom volt, az adag pedig hatalmas. Ár-érték arányban is teljesen rendben van a hely, a kiszolgálás pedig kedves, gyors és figyelmes volt.
Fekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - EgyébFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - EgyébFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - EgyébFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Egyéb
2076
2024. február 18.egyedül járt itt
Rutinosan kérdeztem a Tornyai múzeumban, hogy és, hová menjen ebédelni itt az éhes vándor? A kedves hölgy a Fekete Sast ajánlotta, én meg szót is fogadtam neki. Legyen tehát Fekete Sas. Láttam, hogy az egyik fele valami cukrászda vagy kávéház, a másik fele meg azért éttermebb volt, hát oda mentem.
Fekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - EgyébFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - MosdóFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - MosdóFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - MosdóFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Külső képFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Külső képFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Külső kép
2020. október 27.barátokkal járt itt
A Fekete Sas Hódmezőváráshely fő terén működik, a tulajdonos azonos a város másik három népszerű étterméével (Bandula, Bagolyvár, Kökénydombi csárda). Kértem volna fél adag fogast vagy harcsát, de nem adtak. A felszolgáló miután konzultált a konyhán dolgozókkal, jelezte, hogy csak a lepényhalból kérhető fél adag.
Fekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - BelsőFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étlap/itallapFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étlap/itallapFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Belső
Kiváló 2019. szeptember 16.barátokkal járt itt
Egy hangulatos, hűs oázis a már majdnem 40 fokra forrósodott városban. A fák közelsége, a napernyők pihentető árnyékot adtak, órákig lehetett üldögélni ezen a kellemes helyen egy nagyon finom kávéval, hűs gyümölcsös limonádéval, vagy fagylalttal. Utóbbiból, a karamellfagylalt különleges ízével kiemelkedően jó volt!
Fekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Étel/italFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Külső képFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Külső képFekete Sas Kávéház Hódmezővásárhely - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 16.a párjával járt itt
A Fekete Sas étterem részét látogattuk meg. Ez egy városi étkeztetéssel foglalkozó önkiszolgáló étterem tulajdonképpen. Kész ételekből lehet választani, majd a pénztárnál fizetni. Gazdag a választék, finomak az ételek, barátiak az árak, gyors a kiszolgálás és udvarias a személyzet.