Halászcsárda Hódmezővásárhely

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Halászcsárda Hódmezővásárhely vélemények

2020. augusztus 11.a párjával járt itt
Csak a kerthelyiség működött. Piros kockás abroszos, fa asztal, fa pad. Inkább söröző hangulata volt. Az étel viszont finom és bőséges. Sőt ! Olyan ize van, amire vártunk, azaz a gombának friss gomba ize volt, a halnak friss hal íze. Nem volt vizes, nem tocsogott a lében, mint máshol. Az adag mennyisége is elment.
Gyenge 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Ezerkilánszázhetvenbe csöppenünk vissza, de ez önmagában nem is baj, ém is szeretem, de valahogy úgy éreztem magam, mint annak idején a nyugati túristák érezhették. . . Mivel halászcsárda, két féle sült halat és halászlét kértünk, az előbbi megalázóan nyiszlett volt és kevés, a halászlé finom.
2014. június 29.családjával járt itt
A kerthelyiség a hatalmas diófa árnyékában nagyon kellemes hely.Meleg nyári estéken kiváló kikapcsolódás.A halászlé a legfinomabb a városban. A halételek mellett frissen sülteket is lehet kapni.A hétköznapokon menü étkezésre is van lehetőség.Figyelmes kiszolgálás tiszta étterem.Rendezvények lebonyolítására is alkalmas.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Átlagos 2014. február 19.barátokkal járt itt
Több mint száz éves, sokadosztályú, kopottas halászcsárda Hódmezővásárhelyen hangulatos kerthelységgel. A gyorsan pörgő halak, főleg a ponty friss, a közönség által kevésbé igényelt halak meg nem annyira frissek, pl. a törpeharcsa. A halászlé hagyományos, szegedies, sűrű, de nem élvezhetetlenül az. Sokféle húsételt is kínálnak. A kiszolgálás kedves. Több odafigyelés a konyhán nem ártana.
Halászcsárda Hódmezővásárhely - Étel/italHalászcsárda Hódmezővásárhely - Étel/italHalászcsárda Hódmezővásárhely - Külső kép