Sarokház Café Hódmezővásárhely

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Sarokház Café Hódmezővásárhely vélemények

Kiváló 2017. november 22.a párjával járt itt
Azért is, mert Hódmezővásárhely központjában van (a cukrászda mellett van egy térkép is, aki nem ismeri a várost, tájékozódhat), mert egy árnyas, gondozott parkban veszi körbe, tiszta, és hangulatos hely. A belső rész is nagyon jól néz ki, de mi most inkább kint kértünk kávét és fagylaltot, pedig nehéz volt választani a sokféle és gusztusos sütemény és krém láttán.
Sarokház Café Hódmezővásárhely - Külső képSarokház Café Hódmezővásárhely - Étel/italSarokház Café Hódmezővásárhely - BelsőSarokház Café Hódmezővásárhely - Külső képSarokház Café Hódmezővásárhely - Külső képSarokház Café Hódmezővásárhely - Külső képSarokház Café Hódmezővásárhely - EgyébSarokház Café Hódmezővásárhely - Étel/ital
Kiváló 2017. november 7.családjával járt itt
Kedvenc helyünk Hódmezővásárhelyen már vagy 25 éve. Itt vannak a legfinomabb pohárkrémek,sütemények és a melegszendvicsük még mindig olyan mint régen. Nyáron nagy teraszuk is van,sokan járnak ide. Meccsnézésre is kiváló hely. Személyzet mindig kedves,barátságos. Az árak szintén kedvezőek,nem drága hely egyáltalán. Mi mindig visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2017. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Szeretjük a régi jó Sarokházat! Én még soha nem csalódtam itt. Finomak a sütemények,pohárkrémek. Kiszolgálás mindig kedves. A szendvicseik évtizedek óta topon vannak,szuper finomak. A terasz is nagyon nagy,sokan elférnek. Meccset is lehet nézni a belső részben. Sör mindig hideg! Tiszta,igényes hely. Mi mindig visszatérő vendégek leszünk,az biztos! :-)
2016. október 20.barátokkal járt itt
A Sarokház café Hódmezővásárhely egyik biztos pontja hosszú évek óta. Korábban az egyszerűséget sugárzó presszó néven működött, kétségkívül, hogy jobban illik hozzá az előkelőbb “café” megnevezés. Igényes, formatervezett fősodratú süteményeik vannak hihetetlen választékban, szép a fagylaltkínálat, szeptemberben 99 forintért kínáltak egy gömböt.
Sarokház Café Hódmezővásárhely - Étlap/itallapSarokház Café Hódmezővásárhely - Külső képSarokház Café Hódmezővásárhely - Étlap/itallap