Vuk söröző Hódmezővásárhely

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Vuk söröző Hódmezővásárhely vélemények

Kiváló 2017. november 12.a párjával járt itt
Házias ízlett mindennap van ebéd menűt mindig sokan vannak ebédre figyeltem van türelem pincérek kedves mosolyog megértő egymás kommunikálni kítűnő hangulatos , előfordult egyszeri megtörtént ebédhordóba hoztam hús nélküli csak főtt krumpli sajnos nem tudok eszik mivel helyett hideg ételt ettem nincs más. már van újitva fel belső étteremben
Vuk söröző Hódmezővásárhely - EgyébVuk söröző Hódmezővásárhely - EgyébVuk söröző Hódmezővásárhely - Belső
Kiváló 2017. november 7.gyerekekkel járt itt
Menüzni szoktunk idejárni,Vásárhelyen ez a legjobban működő menüzős hely. Kiszállításuk is van. Az ételek mindig finomak,házias ízek vannak. Az árak alacsonyak,megfizethető. Mindig van többféle választási lehetőség. Kiszolgálás rendben van,bár ha sokan vannak kicsit várni kell. Nyáron kint is le lehet ülni.
Kiváló 2017. október 14.családjával járt itt
Vásárhely legjobban menő menüzős helye. Kicsit messze van a Belvárostól,de autóval könnyen elérhető. Házhoz szállításuk is van. Választékos,finom ételek,a kiszolgálás nem a legjobb,de sokan vannak,sietni kell. A leves szabad szedéses,ez mindenféleképpen jó pont. Nyáron kerthelyiség is van. Árban nagyon olcsó,tehát megéri kivárni mire kiszolgálnak.
2017. február 12.egyedül járt itt
Jó ízek és többnyire jó kiszolgálás. Sajnos ma rossz tapasztalatom is volt velük. Elvitelre szoktam menüt kérni, kettőt. Egy kímélő menüm is volt, de azt SÜLT SAJT nélkül kaptam, nyoma sem volt az edényben! (Kímélő: Rántott gombafejek, sült sajt, burgonyakrokett)
Öt perc várakozás után bejött másik három egyén és ebből kettőtől hamarabb kérték be az ételhordót.
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Jó ízlett mindennap van ebéd menűt sokféle érdekesebb különleges ötletes mert nem ismerem elég sokan vannak jól megy mert ára kiváló helyesebb és normál , tisztaság mindennapos takaritott, türelem megértően kommunikációval kiszolgálóval pincérrel is , étlapot nem rossz jó hangulatosabb világosabb belső étteremben kívűl árnyékosabb napernyővel nagyon jó hűvős helyén
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Egy héten több alkalommal is fogyasztunk párommal menüt a helyszínen. Mi minden alkalommal meg vagyunk elégedve a házias ízekkel és a kedves kiszolgálással és az árakkal. Ezért tartottunk több személyes családi születésnapi zenés rendezvényt, ahol mindenki osztotta a mi tetszésünket egyaránt. Mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki és tapasztalja meg amit mi.
Vuk söröző Hódmezővásárhely - Külső kép
Kiváló 2014. június 29.gyerekekkel járt itt
Házias ízek napi kétféle menüvel a helyszínen fogyasztva,szolid árak és tiszta környezet vár mindenkit. Kislányok ballagására rendelésre házhoz szállítva kértünk ebédet. Bőséges adagot pontos időben, melegen,udvarias felszolgálással kaptuk meg. Ha probléma mentes rendezvényt szeretnél családodnak, barátaidnak te is fordulj bizalommal a Vuk Étteremhez!
Vuk söröző Hódmezővásárhely - Belső