Castellum Hotel Hollókő Lobby & Wellness Bárja Hollókő

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Castellum Hotel Hollókő Lobby & Wellness Bárja Hollókő vélemények

Kiváló 2021. szeptember 18.a párjával járt itt
A Hotelben töltött néhány napunk alatt többször benéztünk a bárba. A személyzet itt is csak dicséretet érdemel, mint ebben a szállodában mindenhol. Sehol nem kaptunk ilyen bánásmódot, ehhez tényleg csak gratulálni tudunk. Sajnos nem emlékszem a srác nevére, de ő vacsorakor is barátsággal fogadott - ezt köszönjük.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 21.a párjával járt itt
A Castellum Hotel Hollókőben a wellness/lobby bár nagyon jól van megoldva. Egyik oldalra a szállodai előtér-lobby, másik oldala a wellness előtti folyosó felé nyitott. Így ha az ember megszomjazik, megéhezik wellness közben, vagy csak egy kávét inna, nem kell azon problémázni, hogy köntösben, vizes fürdőruhában kellemetlen a bárban lenni, ahol más vendég utcai ruhában ül.