Kalácsos Pékség Hollókő

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kalácsos Pékség Hollókő vélemények

2024. március 29.családjával járt itt
Hollókőn járva kihagyhatatlan ez a pékség. Azonkivúl ,hogy igen sok féle hires hollókői rétest készítenek, de a pékárukból is nagyon nagy a kinálat. Ott jártunkor finom pogácsát és 3 féle rétest vásároltunk nagyon jó áron. Aki arra jár igazán ajánjuk ezt a helyet, a kedves kiszolgáló hozzáértése miatt is.
Kalácsos Pékség Hollókő - EgyébKalácsos Pékség Hollókő - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 25.barátokkal járt itt
Az ófaluhoz autentikusan is illeszkedő házikóban van a pékség és a hozzá tartozó bolt is. Csábító péksütemények és udvarias kiszolgálás fogadott bennünket. Az árak nem voltak vészesek, talán egy picivel magasabbak, mint máshol, de megfizethetőek. Azért a házi, kézműves terméket meg kell fizetni, mert cserébe minőséget kapunk.
Kalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Étel/ital
Kiváló 2019. november 3.gyerekekkel járt itt
Jó minőségű, kézműves pékárukat sütő pékség Hollókő főutcáján, hagyományos palóc tornácos házban, a templom és a sajtos szomszédságában. Már kívülről hívogatnak a finom kenyerek, péksütemények. A névtábla fölött hatalmas szív formájú fonott kalács lóg, a verandán a kosarakban látható több mintatermékük, ami bent kapható.
Kalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Étlap/itallapKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - BelsőKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Étel/italKalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
A pékség egy hagyományos házban található. Finomnál finomabb kalácsokkal és egyéb házilag elkészített kenyerekkel várják a vevőket. A kiszolgálás nagyon udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár, semmiképpen sem hagyják ki ezt az egyedi kis helyes, falucskát. Ajánlatos megkóstolni, ugyanúgy hazavitelre is a frissen sütött pékárut.
Kiváló 2019. március 21.a párjával járt itt
A Kalácsos kézműves pékség a hollókői Ófaluban, egy hagyományos hollókői házban várja a helyieket és a turistákat. Már a közeli szállodában, reggelinél is felfigyeltünk a különlegesen finom péksüteményekre, az ottani infoanyagból tudtuk meg, hogy a töltött mini kürtőskalács náluk készült.
Kalácsos Pékség Hollókő - Külső képKalácsos Pékség Hollókő - Külső kép