Kemencés Büfé Hollókő

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Kemencés Büfé Hollókő vélemények

Szörnyű 2024. február 11.a párjával járt itt
Tegnap voltunk itt először és utoljára. Nem akartunk kinnt leülni, inkább bennt foglaltunk helyet. Kb 10-15 perc után kegyeskedett odajönni a fiatalabbik búval bélelt pincér akibe se kedvesség se illem nem szorult. Letette egymásba rakva az étlapokat az asztal közepére és elment. Kiválasztottuk mit szeretnénk, de meggondoltuk magunkat és inkább kiültünk az udvarra.
Szörnyű 2022. szeptember 8., csoporttal járt itt
Csoporttal túráztunk a környéken, mi a rövidtúrások más helyen söröztünk, de mire a hosszutúrások leértek az már be volt zárva, így itt ültünk le kint az udvaron. Egy asztalnál ültek rajtunk kívül, ahová a pincér már kivitte a sört. Valószínüleg a többi rendelést akkor vette fel.
Kiváló 2022. március 16.a párjával járt itt
Tegnap kirandultunk erre. Tele volt a hely, vartunk az asztalra. A pincerek nagyon baratsagosak es udvariasak. Forralt bor finom. Vadragu levest kertunk, finom, izes, vajpuha benne a vad. 2 szemelyes tal volt a masodik fogas. Egyszeru, de hazias es friss, kifogastalan etelek. Gyorsan kihoztak mindent es minden friss es finom volt. Koszonjuk! Ajanljuk! :-)
Átlagos 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Egy kellemes napos szombati kirándulásban volt részünk. Sajnos 2 hely volt nyitva ahol főtt ételt lehetett fogyasztani. Így esett a választásunk erre a büfére, ami inkább étteremre hasonlít. A kerthelyiségben nem volt hely, így az épületben tudtunk ebédelni, ami nem is volt baj, mert ott hűvösebb volt.
Kemencés Büfé Hollókő - EgyébKemencés Büfé Hollókő - Egyéb
2020. szeptember 23.barátokkal járt itt
Miután végigjártuk a Skanzent, beültünk korgó gyomorral a Kemencés Büfébe ebédelni. Jó döntés volt. A kerthelyiségben ültünk le, a jó levegőn. Az étlap nem nagy, de mindenki találhat rajta fogára valót. Mi tökös tócsnit kértünk, egyiket gombapörkölttel. Mit mondjak, derék adag volt mindkettő, de finom is. Bőven jól laktunk.
Kemencés Büfé Hollókő - Külső képKemencés Büfé Hollókő - Étlap/itallapKemencés Büfé Hollókő - Étel/italKemencés Büfé Hollókő - Étel/italKemencés Büfé Hollókő - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2020. július 28.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be, csak a benti részben volt hely, ami elég fülledt volt, az ablakokat sem lehetett kinyitni. Egy fiatal pincérlány vette fel a rendelést, nagy meglepetésünkre nem tudott sem majonézt, sem ketchupot, sem tartárt hozni a rántott csirkemell mellé. Aztán volt egy kis kavarodás a kihozott levesekkel is, amik ízre és állagra jók voltak.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2019. március 21.a párjával járt itt
Március 15-e utáni héten jártunk itt. A hét elején a Kemencés büfé volt nyitva. Cipóban tálalt palóclevest rendeltünk. A leves olyan volt, ahogy kell: a cipó roppanós, a leves tartalmasan sűrű, ízes és tűzforró. Jól esett a hűvös, 10 fok körüli tavaszban.
Kemencés Büfé Hollókő - Külső kép