Így is ismerheted: Hotel Castellum Étterme

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Mikszáth Étterem Hollókő vélemények

Kiváló 2023. március 16.gyerekekkel járt itt
Félpanziós ellátás keretében és a la carte is kipróbáltuk. Ízletes ételeket kínálnak, tájjellegű és különleges kínálat is van a félpanzió keretében, nehéz választani.
A la carte étlapjuk különleges, bőséges adagokat adnak.
A felszolgálók kedvesek, segítőkészek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 15.a párjával járt itt
A Castellum Hotelben szálltunk meg 2 éjszakát, és mivel korábban olvastunk már a szálloda étterméről, mindenképp szerettük volna kipróbálni, így mindkét nap a'la cart itt ebédeltünk. Abszolút nem bántuk meg, az egyik legjobb éttermi ízélményt kaptuk. A kiszolgálás az 1. nap rendben volt, a 2.
Mikszáth Étterem Hollókő - Étel/italMikszáth Étterem Hollókő - Étel/ital
Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
Hollókői pihenésünk helyszínének étterme megér egy külön bejegyzést. (Mert így duplán írhatok jót! ! ! )
Színvonalas ételek, meglepően széles választék, udvarias kiszolgálás. Az alapanyagok, elkészítési mód is különleges. Mégis minden reggel/este becsempészik a választékba a környékbeli ízeket: sztrapacskát, bablevest, tócsnit és hasonló finomságokat.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 23.családjával járt itt
A szálloda étterme, a Mikszáth étterem kizárólag szuperlatívuszokban említhető! A büfé asztalos szállodai etetők vendégköre messziről kerülje el, mert csalódni fognak . . Az alapanyagok minősége, vmint az elkészítési mód elképesztő igényessége egyáltalán nem nevezhető szokványosnak kis hazánkban.