Muskátli Vendéglő Hollókő

Muskátli Vendéglő Hollókő
Muskátli Vendéglő HollókőMuskátli Vendéglő Hollókő
Muskátli Vendéglő HollókőMuskátli Vendéglő Hollókő

Muskátli Vendéglő Hollókő bemutatkozása

Ez a tenyérnyi kis település magában hordozza a jelent és a múltat, az egyszerűséget és a nagyszerűséget. Ebben a környezetben, 1987-ben építettük vendéglőnket, melyet évről évre bővítettünk, szépítettünk, megtartva Hollókő régi hagyományát, hisz ebben a miliőben szeretnénk mi is megtartani a hollókői emberek évszázadok óta megőrzött, megszokott és továbbadott vendégszeretetét.

Hengermalom Kúria Szécsény - 2 éjszakás ajánlat
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Muskátli Vendéglő Hollókő vélemények

2055
2022. augusztus 25.barátokkal járt itt
Most már úgy látom, a Muskátli vendéglőben voltam a legtöbbször Hollókőn. Valahogy így alakult. Évekkel ezelőtt is, amikor ott laktunk a cimborákkal az Potla házban, nem a házzal szemben lévő vendéglőbe mentünk, hanem ide, mert ez akkor is nyitva volt. Meg ma is teljesen megfelelőnek látszott.
Muskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - Étlap/itallapMuskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - Étel/italMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - EgyébMuskátli Vendéglő Hollókő - Étlap/itallap
2022. április 24.barátokkal járt itt
Nagyon megtetszett ez a szép étterem és kinéztük magunknak, hogy ott ebédelünk. Sajnos ez a nagy tömeg miatt meghiúsult. Amikor megérkeztünk még senki nem volt az étteremben, és szerettünk volna asztalt foglalni későbbre. Ezt nem lehetett. Igy amikor visszamentünk óriási sorállás fogadott és nem volt hely.
Kiváló 2019. március 12.gyerekekkel járt itt
Családdal, egy törpével, öten voltunk egy péntek délután a vendéglőben. A négyévesnek volt a helyhez illő fa gyerekszék, amiről kényelmesen elérte az asztalt, és egyedül tudta enni a gyerekadagot, amit kért. A kiszolgálással minden rendben volt, az ételek finomak voltak. (Én még olyan finom sztrapacskát, mint amit ott adtak, sehol nem ettem.
Muskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - Belső
Kiváló 2018. szeptember 20.a párjával járt itt
Párommal tértünk be ide, nagyon szép a bevezető út, gyönyörű virágos. Az étkezés helye egy félig nyitott fedett teraszos rész. Tele mindenféle falusi, régi használati és dísztárgyakkal, a padokon rongyszőnyegek, nekünk nagyon bejött. Élő cigányzene volt, a hegedűs egy-egy vendéghez odament, megkérdezte, mi a kedvenc nótája, amit aztán eljátszott nekik.
Muskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - BelsőMuskátli Vendéglő Hollókő - Külső képMuskátli Vendéglő Hollókő - Étel/italMuskátli Vendéglő Hollókő - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Ebédeltünk itt, miután az előző hollókői étteremben elfogyasztott vacsoránk, túl gyorsan távozott belőlünk. Gondoltuk megpróbáljuk a Muskátliban. Párom palóclevest, én káposztás sztrapacskát fogyasztottam. A leves isteni volt, a káposztás izé meg szárazon guruló nokedlik, reszelt káposztával.
2014. június 21.gyerekekkel járt itt
Érdekes volt itt ebédelni. A rendelést felvevő hölgy legnagyobb megrökönyödésére egy kancsó tiszta vizet kértünk, ezek után majd nem elhitette velünk hogy nem iható a víz! ! De végül mégiscsak iható, csak az nem kerül 1000 forintba mint az ásványvíz. A gyümölcsleveshez nem kaptam kanalat, úgy kellet kérni.
Muskátli Vendéglő Hollókő a térképen
3176 HollókőKossuth út 61.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva