Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény

4,6
a 8 hosszúhetényi szállás közül
Vendégház
Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény
Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló HosszúhetényMackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény vélemények

Gyenge 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Miután baráti társaságunkkal eldöntöttük, hogy Püspökszentlászlón töltjük a Húsvétot, az interneten látható fényképek alapján a vendégházak közül a Mackólakra esett a választásunk. 6 felnőttből, és 8 gyerekből (a legkisebb 5 hónapos) álló csapatunk számára ideális szállásnak tűnt a tágas szobákkal, rendezett, nagy udvarral, játszótérrel, közösségi szobával rendelkező vendégház.
Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló válasza
Kedves Vendégeink! Köszönjük a hozzászólást, de ilyenre számítottunk. Emberek vagyunk és így színes a világ, mindenkinek minden mást jelent. Ami egyiknek tetszik, az a másiknak nem, ami egyiknek nagy, az másiknak kicsi. Aminek egyik vendég örül, hogy szép és örömet okoz neki, hogy ott van, az a másikat zavarja. Ez igy jó.
2014. április 29., Abonyi Bea, tulajdonos
Kiváló 2014. március 10. járt itt
Lelkigyakorlatozni a szomszéd ÉH-ba járok. De ha kényeztetésre és baráti hangulatra is akkor a Mackólak a hely ahol töltődni lehet.
Persze én elfogult vagyok a barátság révén. Jó, hogy van szauna is. Kiváló elvonulóhely és kirándulások bázishelye. Kár hogy persze ilyen bőbeszédűségre kényszerít ez a program. Pedig üzemeltetői is tudhatnák, hogy a kevesebb néha több. . . . .
Kiváló 2014. március 7.a párjával járt itt
Párommal visszajáró vendégek vagyunk! :-)
Gyönyörű természeti környezetben igazi oltalom volt a Mackólakban tölteni pár napot.
Aki szereti a csendet, a természet közelségét és nem hiányzik számára a térerő, annak jó szívvel tudom ajánlani.
Pár szóban:
mesés, mackó, szauna, elvonulás, béke, friss levegő, befőtt, arborétum, kedvesség, mosoly, tisztaság, vándorlás. . . :-)
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Nagyon csöndes, elvonulásra, feltöltődésre teljesen alkalmas, családias, segítőkész légkör jellemzi. A mecseki, zöld környezet megadja az alapvető varázsát a helynek. Püspökszentlászló épített értéke, Mindszenty bíboros raboskodásának helyszíne, a püspöki nyári rezidencia, valamint az arborétum nagyon szép látnivalói ennek a helynek.
Kiváló 2014. március 5.barátokkal járt itt
Szívmelengető! Akár kisebb társaságok gondtalan, hangulatos pihenésé is megoldott. Aki el szeretne vonulni a városok zajától, de nem akar teljesen "nomád" körülmények közé menni, bátran próbálja ki. Séták, bogrács, kedves vendéglátók. . . Barátokkal voltam ott, de mindenképpen vissza fogok menni a családommal is!
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
A Mackólak maga a béke szigete. Csodálatos környezet, igazi elvonulás az erdő csendjébe. Sok túraútvonal,patak,virágok csábítanak egy-egy nagy sétára. A ház hangulata is azonnal "rabul ejt": barátságos és otthonos, kis kerti paradicsommal. Minden részletében izgalmas - látszik, hogy a vendéglátók szeretettel készülnek az idelátogatók fogadására.
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Csodálatos szépségű természeti környezet - szívélyes vendéglátás - megunhatatlan kirándulóutak, jóízű források, különleges szép kilátás, gyönyörű fák, erdők közvetlen közelben - ideális helyszín jóga tábornak, de egyszerűen csak kikapcsolódásra, feltöltődésre vágyóknak is - amikor először voltam itt, nem akartam eljönni - minden évben visszatérek :)