Marica Étterem Igal

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Marica Étterem Igal vélemények

Szörnyű 2022. május 3.a párjával járt itt
Pofatlan. B.nkó nagyarcu kiszolgálás. A hely egy takolmany. Senki ne menjen. Órákig tartó kiszolgálás. Vendég kívánságát semmibe veszik. Csak bent lehet enni ahol ők mondják.
Gyenge 2020. január 3.a párjával járt itt
Az utcáról mentünk be helyiek ajánlására, de a strand felől is be lehet térni, ennek minden hátrányával együtt, ugyanis egy részt sok a suttyó, akik simán egy szál gatyában vagy fürdőruhában mennek be, más részt erre az étkezde vezetőségének semmi ráhatási akarata nincs.
Kiváló 2018. december 15.a párjával járt itt
Párommal tértünk be egy viszonylag késői ebédre. A fogadtatás kedves volt, a kiszolgálás kifogástalan. Marica tálat rendeltünk, mely 2 személyes, de jóétvágyunk ellenére nem tudtunk megbírkózni az adaggal. Az étterem hűen tükrözi a tulajdonosok lelkesedését. A mosdót kicsit jobban karbantarhatnák. Ha erre járok, ismét betérek egy laktató, és finom ebédre.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 8.barátokkal járt itt
Annak aki véleményét leírja erről az étteremről, annak azzal is számolni kell, hogy inzultálják, számon kérik, besúgónak nevezik. Ez velem megtörtént 2018. 07.
Kiváló 2017. január 13.családjával járt itt
Ismét itt jártam, s nem csalódtam, sajnáltam, hogy most nincs senki, kevés volt a vendég a fürdőben és az étteremben is. Az étel kiváló, nagy választék menüs ételekből, azonban ha nem ezt választ valaki akkor már kinyithatja a pénztárcáját. Ajánlanám a kiszolgálóknak a formaruhát, s még azt, ha bevezetnek egy ételt, akkor az mindig legyen ugyan olyan mint mennyiségben, mint pedig formailag.
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Sokáig nem volt étterem ebben az épületben, örömünkre szolgált amikor ez a vállalkozó kibérelte. Törzsvendég vagyok, tehát meg vagyok mindennel elégedve. Nehéz rosszat mondani, nyáron talán egy kicsit rosszul van szervezve a kiszolgálás és a konyha, ilyenkor sokat kell várni.