Pál-Cappone Panzió Igal

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Pál-Cappone Panzió Igal vélemények

Kiváló 2021. november 16.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet,minden közelbe van.tisztaság,házias koszt,fürdő is a közelben,mindenkinek csak ajánlani tudom, családoknak is elfogadható árak
Kiváló 2017. június 16.családjával járt itt
2017 juni elején jártunk itt a hugommal és férjével ,nagyon figyelmes és barátságos a tulajdonos, finomak az ételek és a kiszolgálással is elégedettek voltunk, aki szereti a nyugodt csendes környezetet annak kiváló pihenést biztosít, és itt van még az igali gyógyfürdő pár méterre, az sem megvetendő hogy a tulaj masszőr is egyben,máskor is jövünk ha lehet!
Kiváló 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
A tulajdonos nagyon barátságos és figyelmes volt. A konyhájuk nagyon jó, az ellátás kitűnő. Az ételek tálalása (különösen a reggeli) nagyon esztétikus. Segítőkész, udvarias tulajdonos, tisztaság és remek hangulat tette kellemessé és emlékezetessé számunkra az itt eltöltött két napot. Feledhetetlen élményt kaptunk!
Kiváló 2014. március 29.a párjával járt itt
Kellemes,nyugodt,hangulatos csendes helyen fekszik a gyógyfürdő közelében,gyalog is csak egy-két perc séta. Családias hangulatú és tiszta szobák. Nagyon ízletes és bőséges ételek,esztétikus tálalásban. Igen barátságos és kedves,nagyon figyelmes tulajdonosok. Nagyon jól éreztük magunkat,mindennel elégedettek voltunk,másoknak is ajánljuk.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Pihenésre, feltöltődésre kiválóan alkalmas hely, csendes, nyugodt környezetben, a gyógyfürdő közelében.
Kellemes, tiszta szobák, és étterem, ízletes ételek, esztétikus tálalás.
A tulajdonosok rendkívül kedvesek, figyelmesek, a vendég maximális kiszolgálásra számíthat.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk, mindenkinek ajánlani tudom a panziót!
monica