Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

A Thermal Panzió Igal legnépszerűbb csomagjai

Thermal Panzió Igal Igal - Pihentető hétköznapok (min. 4 éj)
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal Igal - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal Igal - Igali lazítás (min. 7 éj)
Igali lazítás
Thermal Panzió Igal Igal - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

Kiváló 2024. február 11.barátokkal járt itt
Nagyon elégedettek voltunk. 10 fős baráti társasággal foglaltunk szállást. Első körben problémát jelentett a buszmegállótól eljutni a szállásra. Segítőkész volt a panzió, és megoldotta az odajutásunkat szívességből. A szállás tiszta, rendezett, a vendéglátás első osztályú volt. Minden amire szükségünk volt rendelkezésünkre bocsájtották.
Kiváló 2024. február 7.a párjával járt itt
Érkezésünk napján a hugom felhívta a recepciót,hogy megengednék e születésnapom alkalmàból való köszöntésemet a szàmunkra kijelölt szobában. Megengedték és mèg az ajtót is ràjuk zàrták. Miután felvettem a kulcsot nyitottam a szobát láttam,hogy ott màr laknak(nem ismertem fel őket egyből).
Kiváló 2024. január 25.a párjával járt itt
Szobák kicsi méretétől eltekintve, minden nagyon jó volt. Személyzet segítő kész, az étkezés bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2024. január 20.barátokkal járt itt
Személyzet kedves, bőséges és ízletes ételek, főleg a nyúlpaprikás szenzációs volt! Csillagos ötös a séf hölgynek*5! A szobák kicsiik voltak. Hajnali 5-től csörömpölve mentek el a vendégek, mint egy munkásszálláson. Egymásmelletti szobákat kértünk, de az 5. és 7. szobákat kaptuk meg. A 7. -es főleg kicsi volt a bejárat mellett. .
Kiváló 2024. január 15.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet. Nagyon finom, ízletes házias ételek. Külön köszönet ezért a szakácsnak!
Megérkezéskor volt egy kis problémánk a fürdőszobával amit jeleztem a recepción és azonnal és korrektül orvosolták. Talán a szoba bejárati ajtaján lehetne egy kicsit javítani! Egyébként nagyon jól éreztük magunkat. Ha tehetjük és arra járunk biztosan hozzájuk térünk vissza. Köszönjük.
Átlagos 2023. december 16.a párjával járt itt
Személyzet kiváló volt. Ételek finomak, választékban gazdagok voltak.
Kilátás a tetőre volt, konyhából az ételszag jött az ablakon frisslevegő helyett. Vékony falak vannak. Hallatszot, ha valaki köhögött, hangosabban beszélt, illetve, ha valaki a wc-t öblítette le.
Az ágyunk minden moccanásnál úgy nyikorgott, hogy nem lehetett nyugodtan aludni. Ez volt a legkellemetlenebb.
2023. november 30.egyedül járt itt
Elégedett voltam a tisztasággal, a szobával, az étkezés körülményeivel, az ételekkel, csak a hotel medencéjében a fürdőzés sel nem igazán. Túlságosan párás, hideg volt a levegő, a mennyezetről csöpögött rám a hideg víz, az kellemetlen volt. Összességében mégis örültem, hogy ott helyben is lehetett fürödni gyógyvízben.
Átlagos 2023. november 28.a párjával járt itt
A folyóson több napon délutáni óráktól késő estig hangos kártya partik zajlottak amitől nemigazán lehetett pihenni ezért jöttünk el a tervezettől egy nappal előbb. Ennek ellenére kikelet fizetni a hetedik napot sőt az idegen forgalmi adót is majd vitát követően azt vissza fizették bár megjegyzem rendszeresen utazunk de ilyet még nem tapasztaltam más szálláson nemkellet kifizetni még főszezonba sem.
Átlagos 2023. november 4.a párjával járt itt
Az étteremben a személyzet kedves, figyelmes. Ízletes ételek, bár reggelinél lehetne több választék pl. joghurtból és hozzá műzzli. A kávé minősége gyenge, de szerencsére lehetett külön is vásárolni. A szoba, főként a fürdőszoba mérete pici, pedig nem vagyunk nagy termetűek. Az ágypárnák, s maga a fekhely is gyenge minőségűek.
Kiváló 2023. október 30.a párjával járt itt
Kedves személyzet,finom ételek(javaslat:reggelire lehetne esetleg kispoharas joghurtot,illetve minden reggel lehetne a reggeli ajanlatok közt tojàs)
Kellemes szobàk,baràtsàgos környezet,kerékpàrozni is lehet a környéken,ami nekünk nagyon tetszett. Igal egy nyugodt település,ezért is vàlasztottuk.
Thermal Panzió Igal Igal a térképen
7275 IgalRákóczi tér 25/A
2000
• szauna • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 300 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár