Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

A Thermal Panzió Igal legnépszerűbb csomagjai

Thermal Panzió Igal Igal - Pihentető hétköznapok (min. 4 éj)
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal Igal - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal Igal - Igali lazítás (min. 7 éj)
Igali lazítás
Thermal Panzió Igal Igal - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

Kiváló 2024. március 21.a párjával járt itt
A fsz. 3 volt a szállásunk. Szép tágas szoba, egy pici erkéllyel, az ágy kényelmes, viszont elég nyikorgós. A fürdőszobában a zuhanyzóban a penészedés nincs eltávolítva. Az ágynemű patyolat tiszta és valami csodálatos illattal ami belengte a légteret szinte az egész szálláson érezni lehetett! Szerencsére nekünk kellemes volt.
Gyenge 2024. március 14.barátokkal járt itt
A szoba(családi volt 4 ágy)borzalmas volt,puritán. Nincs benne csak egy keskeny akasztós szekrény,egy pici doh.asztal,egy puff,2 ejjeli szekrény és csak az egyiken lámpa. Másik szobába még ennyi sem. Hely lenne arra,hogy jobbá tegyék! Borzalmas,szegényes! Ennyi pénzzért sokkal jobb helyeken voltunk már!
Kiváló 2024. március 11.a párjával járt itt
Harmadik alkalommal jártunk itt. Mindig elégedettek voltunk, ezért is térünk vissza minden évben.
Igal egy kedves, barátságos város a somogyi-lankákban.
A panzió csendes, minden igényt kielégít, amire egy korunk beli pár vágyik.
Általában két éjszakát töltöttünk itt, mivel még dolgozunk, így egy hosszú hétvégére szoktunk jönni.
Tervezzük a jövő esztendőt is. . . .
2024. március 11.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük Igalon a Termál Panziot nem először voltunk már itt ami most hagyott kivetni valót az az volt hogy Nagyon nyikorgott az ágy nem volt valami komfortos minden mozdulatnál recsegett nyikorgott. De ettől függetlenül is biztos hogy újra vissza térünk. Most voltunk 4. Alkalommal mi Nagyon szeretjük.
Kiváló 2024. március 10.a párjával járt itt
Nagyon zavaró volt ,hogy egy 6 fő társaság hangoskodott a folyóson,értesülésem szerint nem magyar állampolgárok voltak.
Kicsit elvették a pihenni vágyok estéjét.
Többnyire idősebbek voltunk ott,ezek a hangoskodások rontják a panzió látógatását.
Természetesen a 6fő társaság viselkedése nem vette el a kedvem,csak megjegyzem őssze keverték a panziót a kocsmával.
Ettől eltekintve mindennel elégedett vagyok, köszönöm.
Kiváló 2024. március 8.a párjával járt itt
Első alkalommal voltunk itt,de nem utoljára. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet figyelemes udvarias, a szállás tiszta, kényelmes. Svédasztalos reggeli, vacsora korlátlan"fogyasztás! ! ! Sok kedvezményt kaptunk,pl. vendégváró ital, koktél , fürdőbelépő. . . Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a velneszt.
Átlagos 2024. február 26.a párjával járt itt
A pincér az üdvözlő italt (bor)nem az asztalnál öntötte a poharunkba,így nem láttuk,mi is kerül bele valójában. A poharakat felülről ,a száját átfogva hozta ki . . . a poharak koszosak voltak,Mi nem szerettünk volna koktélt inni,de nem lehetett helyette gyümölcslét kérni . Pedig a koktél drágább .
Kiváló 2024. február 24.a párjával járt itt
Minden pillanatot imádtunk, amit itt töltöttünk. A személyzet - csupa fiatal - fantasztikusan kedves emberek, a hangulat tényleg családias. Az étel úgy mennyiségre, mint minőségre tíz *-os, a gyógyvíz csodálatosan jó fürdeni és ivókúraként is. A Covid óta jelenlévő emésztési problémáink megszűntek!
2024. február 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, szép a környék, közel volt a gyógyfürdő. A ételek kiválóak voltak, a személyzet rendkívül kedves, figyelmes.
Ami számunkra nemtetsző volt: a fürdő állaga, szellőztetésének hiánya.
Egyébként elégedettek voltunk a szállással. Örülünk, hogy megismerhettük Igal települést, és híres gyógyfürdőjét.
Kiváló 2024. február 11.a párjával járt itt
A szoba, étterem és wellness tiszta, kulturált. A személyzet előzékeny és kedves. Mi már jártunk a fürdőben és tudtuk, hogy közel van a panzióhoz, reggel érkeztünk úgy, hogy a recepción megkérdeztem, délutánig a parkolóban hagyhatjuk-e a kocsit? "Természetesen, hiszen a mi vendégeink" volt a válasz. Szuper hely, köszönjük!
Thermal Panzió Igal Igal a térképen
7275 IgalRákóczi tér 25/A
2000
• szauna • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 300 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár